خواننده سرود «سلام فرمانده»، پرونده قضایی دارد؟/ دادستان لنگرود توضیح داد


سیدهاشم میرحسینی امروز (یکشنبه 31 خرداد) در جمع خبرنگاران گفت: شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر روحی خواننده سرود سلام فرمانده را تکذیب می کنیم و وی هیچ پرونده ای در دادسرای لنگرود ندارد.

وی افزود: سرود “سلام فرمانده” محصول فرهنگی بی نظیری است که برگرفته از اعماق جان مردم این سرزمین به ویژه جوانان و نوجوانان است. او غریبه را عصبانی کرد.

دادستان لنگرود ادامه داد: به همین دلیل این رسانه های معاند با طرح اتهامات واهی و دروغین به ابوذر روحی خواننده انقلابی این سرود که تدبیر دشمنان نیز هست، سعی در کاهش و خنثی کردن این اثر فرهنگی داشته اند. این بی تاثیر است. .

میرحسینی با تاکید بر اینکه چنین اتهامی به این مداح معروف از روی کذب بوده و در دادگاه عمومی و انقلاب لنگرود پرونده ای در این زمینه وجود ندارد، گفت: و آقای روحی با قبولی ایشان در جمع مردم عزیز استان گیلان با کار جهادی و انقلابی خود بزرگترین ضربه را به دشمنان انقلاب و نظام وارد کرد.

دادستان لنگرود گفت: افراد زیادی اقدام به انتشار این گونه اکاذیب ها کرده اند و در این راستا دستور شناسایی عاملان این اکاذیب به مراجع ذیربط داده شده است و این افراد به زودی شناسایی و اقدامات آنها به مجازات خواهد رسید. و سپاه پاسداران.

64245


منبع

READ  ژاله صامتی: متاسفانه نسل جوان کشور، کتاب‌خوان نیست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا