خرید ۲۵ مجموعه اسناد برگی و طوماری تصویب شد


به گزارش خبرگزاری آنلاین، اولین جلسه کارگروه ارزیابی و خرید اسناد غیردولتی سازمان اسناد ملی در سال 1401 با حضور اعضای حقوقی و دادستان کل کشور تشکیل شد. در این جلسه 25 مجموعه شامل 342 خط بروشور و طومار مورد بررسی، ارزیابی، کارشناسی، ارزیابی و تایید خرید قرار گرفت.

مجموعه اسناد ارزیابی شده شامل انواع جزوات و بروشورها، تعاریف، تقسیمات، وصیت نامه، هبه، مصالحه، تعهد و اجاره نامه، وکالتنامه، شهادت و مراجع، تعهدات، گواهی، آبنامه، شرکت، قرارداد و تعهد، ضمانت نامه می باشد. نامه ها و دعوت نامه ها.

همچنین اسناد فقهی، مکاتبات دست نویس، تلگراف، عریضه، کارت، جزوه، جزوه، دفترچه، دفتر، آلبوم عکس و بخش هایی از عکس، نگاتیو و اسلاید، نقاشی، نقاشی روی پارچه، تصاویر خوشنویسی، پوستر، اعلامیه، کپی شناسنامه، گذرنامه. ، گواهی ها، حساب های مالی، بروشورها و کاتالوگ ها، آگهی ها، کارت ها، کارت پستال ها، پاکت ها و سایر اسناد ارزشمند مربوط به دوره های (1053-1491 هجری قمری)، (1257-1381 ه. کشور به ویژه گیلان، قزوین، اصفهان، یزد و تهران از دیگر مدارکی است که بررسی، ارزیابی کارشناسی، قیمت گذاری و تایید خرید این جلسه انجام شده است.

برخی از این اسناد گوشه‌های قابل توجهی از تاریخ معاصر و قرن‌ها قبل از کشور و رویدادهای مرتبط در داخل و خارج از کشور را نشان می‌دهد که پس از تشریح قانونی، تخصصی، شرح و پردازش، در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در اختیار ذینفعان و پژوهشگران قرار می‌گیرد. رسانه ها بومی سازی خواهند شد.

5757


منبع

READ  حمله تند کیهان به احسان کرمی بابت شرکت در مراسم عروسی ساسی‌مانکن
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا