خرید بعدی پرسپولیس هم از پرتغال می‌آید؟


در حالی که یحیی گل محمدی در آخرین مصاحبه خود گفته بود هیچ لیست ورود و خروجی برای مدیران پرسپولیس ارسال نکرده است، مشخص است که اوین برای اینکه تمرکز تیمش در هفته های پایانی بازی ها مختل نشود این موضوع را مطرح کرده است. لیگ.

با این حال یکی از گزینه های اصلی پرسپولیس برای نقل و انتقالات تابستانی، علی علیپور است. این مهاجم که با توجه به پایان قراردادش با مارتیمو در پایان فصل، بازیکن آزاد محسوب می شود، قرمزها تنها باید این بازیکن را متقاعد کنند تا او را به خدمت بگیرند.

علیپور نیز در مصاحبه های اخیرش، علیپور هم مانند بیرانوند به صراحت اعلام کرده که علاقه مند به بازگشت به پرسپولیس است، اما در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده پیراهن تیم سابق را بر تن خواهد کرد، گفت که هنوز پیشنهادی ارائه نکرده است. سوالی که نشان می دهد بازیکن سابق پرسپولیس منتظر مذاکرات رسمی با مدیران پرسپولیس است.

علیپور اخیرا پیشنهادی 300 هزار دلاری از ماریتیمو برای تمدید قرارداد دریافت کرده است. گفته می شود این پیشنهاد نسبت به قرارداد قبلی او کمتر است و بنابراین حضور او در پرتغال سود مالی چندانی برای این گلزن به همراه نخواهد داشت. این تیم این کار را نکرد. با این حال مدیران پرسپولیس تماس های اولیه را با مدیر برنامه های این بازیکن انجام دادند و به او نیز پیشنهاد دادند.

علیپور که فصل بدی را در مارتیمو سپری نکرد، علاقه زیادی به دعوت به تیم ملی و تجربه جام جهانی دارد. این اتفاق در دوران حضور اسکوچیچ در تیم ملی رخ نداد اما این بازیکن همچنان امیدوار است نظر مساعد اسکوچیچ را جلب کند بنابراین بازگشت به پرسپولیس و درخشش در این تیم می تواند در این راه به علیپور کمک کند. با توجه به ضعف پرسپولیس در خط حمله و نبود مهاجم شش امتیازی، حضور علیپور هم می تواند کمک زیادی به پرسپولیس کند. همانطور که مشخص است مذاکرات باشگاه پرسپولیس و مدیربرنامه های علیپور آغاز شده و به زودی مذاکرات دو کشور جدی تر خواهد شد. باید دید پس از توافق با بیرانوند، دومین خرید پرسپولیس از قهرمانی پرتغال رقم خواهد خورد یا خیر.

READ  حرکت جالب بازیکنان بارسا پیش از دیدار با بتیس/عکس

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا