خبر وزیر صمت درباره جزییات واردات خودرو/ زمان از سرگیری اعلام شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاینسیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب تمامی واردات خودرو در هیئت دولت پس از پیگیری های این وزارتخانه خبر داد و گفت: جزئیات و شکل آیین نامه واردات خودرو به زودی اعلام و اطلاع رسانی می شود.

فاطمی امین اعلام کرد: با توجه به رفع موانع صادراتی و افزایش صادرات که به حل مشکل تراز ارزی کشور کمک کرد، دیگر نیازی به ادامه ممنوعیت واردات خودرو و تقاضای آزادسازی واردات آن برای ایجاد بازار رقابتی نداریم. در کشور؛” با برگزاری جلسات متعدد در مراجع ذیربط و هیئت دولت، به دور از هیاهوی رسانه ای، آزادسازی واردات خودرو را با جدیت دنبال می کنیم.

در نهایت با ارائه گزارش های کارشناسی و ارائه استدلال های منطقی، نظارت مستمر حاصل شد و پیشنهادات این وزارتخانه به تصویب هیأت وزیران رسید.

وزیر صمت در تشریح جزئیات مصوبه امروز دولت برای واردات خودرو گفت: محدودیتی برای واردات خودرو وجود ندارد و واردات بر اساس نیاز بازار انجام می شود.

وی افزود: تمرکز ما بر واردات خودروهای اقتصادی است و خودروهای تولیدی کیفیت خوبی ندارند و باید تولید آنها متوقف شود و هفته آینده مصوبات نهایی و در اسرع وقت واردات انجام می شود و خودروهای وارداتی در قالب 5 مالی وارد می شوند. تشکیل می دهد.”

223227


منبع

READ  هواپیمایی که پس از ۵۳ سال از ناپدید شدن دوباره پیدا شد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا