خبر مهم برای بازنشستگان/ جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

به گزارش خبرگزاری آنلاین، قرارداد جدید بازپرداخت هزینه های درمانی مستمری بگیران از صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای سال 1401 اعمال می شود.

بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، قرارداد جبرانی هزینه های درمانی مستمری بگیران و شاغلان صندوق بیمه تکمیلی از اول فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان سال 1401 اعتبار دارد.

سهم سرانه جمعیت در قرارداد نوروزی 45 هزار تن است و سقف غرامت پزشکی نسبت به قرارداد قبلی 30 درصد افزایش یافته است.

قرارداد جدید در قالب پرداخت خسارت پزشکی است و تنها شرکت تحت قرارداد مسئولیت محاسبه و تعیین میزان خسارت را بر عهده دارد و صندوق بازنشستگی کشوری از محل سودآوری شرکت ها و سهم مستمری بگیران خسارت پرداخت خواهد کرد.

زمان ثبت نام یا حذف و اضافه شدن مشمولان به این خدمت از اول فروردین لغایت 31 خرداد 1401 به مدت سه ماه تعیین شده است و متقاضیان این خدمت فقط می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری سایت sabasrm.ir مراجعه کنند. بخش خدمات بیمه) و بدون توصیه حضوری و فقط از طریق “رایانه” ثبت نام یا حذف و اضافه کردن افراد جدید انجام می شود. در این طرح امکان ثبت درخواست مستمری بگیران از طریق تلفن همراه وجود ندارد.

با توجه به اینکه آخرین مرحله ثبت نام داوطلبان یا ثبت نام انصراف، حذف و اضافه افراد، ویرایش و ثبت «آدرس محل سکونت فرد در خدمت بازنشستگی» است، لذا متقاضی باید نسبت به ثبت آدرس و شماره موبایل به درستی یا دقیق یا برای تصحیح.

جزئیات طرح به طور کامل در صفحه ثبت نام، حذف و اضافه درج شده است و متقاضیان باید متن مربوطه را به دقت مطالعه کنند. شماره تماس 2500 (مرکز تماس صبا) و 75013 (آتیه سازان حافظ) با پیش شماره 021 آماده پاسخگویی برای قرارداد جدید می باشد.

READ  فروش اقساطی وانت کرمان موتور

جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

223225


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا