حمایت یک شرکت سیمان از فعالیت های نوآورانه شرکت های دانش بنیان در صنعت سیمان

به گزارش روابط عمومی سیمان تامین، حمیدرضا هوشیاری مدیرعامل شرکت سیمان تامین که به همراه مصطفی شهریاری سرپرست شرکت سیمان فارس و خوزستان از قدیمی ترین مجموعه دانش بنیان صنعت سیمان بازدید کردند، با مدیران تحقیق و توسعه صنعت سیمان دیدار و گفتگو کردند. شرکت در بحث ضرورت تولید وی بر علم و ارتباط مستمر با مراکز علمی و دانشگاهی کشور برای حل مشکلات صنعت سیمان کشور در حوزه انرژی و مواد معدنی تاکید کرد.

وی با برشمردن ضرورت تکیه بر توان داخلی در صنایع کشور تاکید کرد: تجربه نشان می دهد در هر صنعتی که به خارج از کشور نگاه کنیم عقب مانده ایم و بالعکس هر جا حرکت کرده ایم با تکیه بر توان و دانش داخلی جزو زمره هستیم. رهبران منطقه و جهان گفت: ما در این راه قدم گذاشته ایم و این جز با ارتباط با مراکز تحقیقاتی و جوانان نخبه دانشگاهی امکان پذیر نیست.

حمایت یک شرکت سیمان از فعالیت های نوآورانه شرکت های دانش بنیان در صنعت سیمان

هوشیاری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامه سال 1401 با عنوان تولید دانش و ایجاد اشتغال گفت: موتور محرک کشور در علم و فناوری شرکت های دانش بنیان هستند و هلدینگ سیمان تامین قطعا از فعالیت نوآورانه حمایت می کند. این شرکت ها را انجام خواهم داد.

وی همچنین از قسمت های مختلف شرکت بازدید و با کارشناسان مجموعه گفتگو کرد.


منبع

READ  عضو شورای پول و اعتبار: ادغام و انحلال هیچ بانکی در دستور کار بانک مرکزی نیست/ فرمول های تسهیل گری بانکی تضییع حقوق مردم است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا