حمایت از مدیرکل استان سمنان جهت راهنمایی در خصوص طرح جدید یارانه


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، فرشید فلاح روز چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی اقتصادی استانداری سمنان که به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان برگزار شد، بر اثربخشی این طرح در زندگی و اقتصاد مردم تاکید کرد. : سال فعالیت ایشان این طرح مهم و زیربنایی را اجرا کرد که نشان از جسارت ریاست جمهوری در اجرای طرح های مهم و زیربنایی دارد.

او گفت که حمایت قاطع مقام معظم رهبری از برنامه های اقتصادی دولت خوجه برای همه تمام شده است: این حمایت عمومی بود.

فلا با بیان اینکه ریاست جمهوری اعتبار خود را در اجرای این طرح سرمایه گذاری کرده است، تصریح کرد: رسانه ها و همه باید برای تبیین و آگاه سازی مردم از ابعاد مهم و موثر این طرح گرد هم آیند.

مدیرکل فرهنگ اسلامی و نهاد رهبری استانداری سمنان با بیان اینکه دولت های گذشته برای اجرای این طرح تلاش کرده اند اما شرایط برای اجرای این طرح فراهم نشده است، ادامه داد: نیروهای نخبه و اقتصاددانان برجسته با اجرای آن موافقت می کنند. آنها می دانند که رسانه ها و کارکنان با همراهی مردم باید شرایط مناسب را برای اجرای این طرح فراهم کنند.

در این نشست که با حضور احمد ریواده معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان و جمعی از رسانه ها برگزار شد، حاضران به بیان دیدگاه ها و ابعاد مختلف طرح، لزوم وحدت رویه های اطلاع رسانی، استفاده از نخبگان و اساتید دانشگاه و اقتصاددانان پرداختند. برای تبیین ابعاد.بر جنبه های مختلف و مهم این طرح در جامعه تاکید دارد.

48

READ  موفقیت مربی ژیمناستیک کرمانی در آکادمی ایروبیک سطح 3


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا