حضور پزشک در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرآنلاین از انزلی، با همکاری این سازمان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی در فاز تجاری و گردشگری منطقه خدمات درمانی رایگان توسط پزشک عمومی ارائه می شود.

بر این اساس، ارتقای سطح خدمات درمانی سازمان منطقه آزاد انزلی به گردشگران ورودی منطقه در تعطیلات نوروزی سال 1401 با حضور پزشک؛ در راستای تکمیل خدمات درمانی، اورژانس و اورژانس در اولین منطقه آزاد شمال کشور انجام شد.

ذکر این نکته ضروری است که خدمات پزشکی و معاینه بیماران توسط پزشک و با همکاری منطقه آزاد انزلی به صورت رایگان انجام می شود و تعدادی از داروهای پرمصرف نیز در این مطب به بیماران ارائه می شود.

به همین دلیل گزارش آغاز به کار ستاد خدمات گردشگری منطقه آزاد انزلی که از 17 اسفند ماه سال گذشته تا پایان 4 فروردین ماه 1401 به منظور ارتقای شاخص ها و امکانات لازم در حوزه پزشکی اجرا می شود. علاوه بر فعالیت های جاری، امداد و نجات فوریت های پزشکی و آتش نشانی نیروی امداد هلال احمر؛ حضور روزانه پزشک، خدمات جدید این سازمان برای ارائه سفر و حضور سالم و ایمن با خاطره خوش گردشگران ورودی به اولین منطقه آزاد و بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور در دستور کار قرار گرفته است.

لازم به ذکر است GP از ساعت 9 الی 20 در قسمت جنوبی مجموعه کاسپین جنب هتل نوروزی منطقه آزاد انزلی آماده ارائه خدمات می باشد.

گفتنی است منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از مراکز گردشگری شمال کشور که در سال 1400 پذیرای نزدیک به 7 میلیون گردشگر بوده است از امکانات و تنوع گردشگری، تفریحی، ورزشی و صنایع دستی و سوغات بهره می برد. نمایشگاه ها. برپایی جشنواره های فرهنگی هنری از 26 اسفند سال گذشته تا 4 فروردین شاهد حضور 381 هزار و 507 گردشگر بود که نسبت به مدت مشابه 1400 نفر، 45 درصد افزایش داشت.

READ  بسیج، همیار مموزش و پرورش در اداره مدارس

حضور پزشک در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا