حشدر محمد مقق قاهاکی


علیرضا ساوری، رئیس دبیرخانه شورای عالی از نظر جرم قوه قضائیه گفت: به اتباع ایرانی که اقدام به سرمایه گذاری در ترکیه می کند توصیه می شود قبل از اقدامی با سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا و سرکنسولگری های استانبول، ارزروم و ترابوزان انجام دهد و امور تجاری را انجام دهد. می توانید از این محصول استفاده کنید.

کمیته داوری از جرائم ایرانیان خارج از کشور عنوان کرد: برای رانندگی در ترکیه باید گواهینامه بین‌المللی معتبر یا ترجمه گواهینامه رسمی ترکی گواهینامه ایرانی که توسط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ترکیه انجام می‌شود. معروف ترین آن عالم مریم مقدس است. همچنین همراه داشتن گواهینامه، کارت شناسایی خودرو و بیمه اتومبیل الزامی است.

مشاور ارشد معاونت اجتماعی کشور قضائیه از جرم قوه قضائیه به هموطنان عازم به ترکیه هشدار داد از بحث های غیر سیاسی و همدردی با اتباع کشور میزبانی می کند که از کشور متبوع خود اظهار نارضایتی می کنند، خودداری می کنند.

ساوری ادامه داد: به منظور گرفتار نشدن در دام ربایندگان خودرو و … در هنگام مسافرت با ماشین شخصی در راه های این کشور، جدا از سوار کردن افراد ناشناس (زن یا مرد) تحت هر عنوان خودداری کنید.

وی ادامه داد: در سورت بروز هوادثی مانند سرقت لول یا مدارک مسافرتی یا هر مورد دیگری در در حالی که خودداری از برخورد مستقیم، را به اطلاع پلیس محله و گزارش پلیس را در این رابطه دریافت کرده و سپس موضوع را از طریق نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران پیگیری می کنند. انجام این کار برای ما آسان است و قادر به انجام آن نخواهیم بود.

READ  «پروانه ای که برگ بلوط سفید می خورد» آفتی است که زاگرس را درنوردیده است/ عکس

نتایج جستجو: سایر محصولات را از وب سایت خود بخرید و بفروشید.

وی ادامه داد: در مورد توافق و قراردادهایی که نیاز به تصمیم گیری و امضا در دفاتر رسمی و ترجمه رسمی حتما به رسمی مراجعه کنید و در این خصوص می توانید با نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

گاوری گفت: اکنون اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می تواند به ترکیه مسافرت کند و هداکثر 3 ماه دارا باشد. دانستن نحوه استفاده از آن بسیار مهم است. من به دنبال راهی عالی برای مسخره کردن مردم و مردم جهان هستم.

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا