جنگ لفظی تمامی ندارد؛ واکنش دوباره آبی‌ها به بیانیه پرسپولیس/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; در روزهایی که رقابت های لیگ برتر به دلیل بازی های تیم ملی تعطیل شده بود، بازار بیانیه نویسی دو باشگاه رقیب مقابل یکدیگر بسیار داغ بود و این بار آبی ها به اظهارات حریف پاسخ دادند.

بعد از مصاحبه یحیی گل محمدی بود که استقلالی ها از فدراسیون فوتبال خواستند مربی سرخپوشان را تنبیه کند. گل محمدی در گفتگو با دوربین باشگاه پرسپولیس علیه داور صحبت کرد و گفت سوت های داور دربی تهران مانع از پیروزی تیمش مقابل استقلال شد.

درخواست “آبی ها” از فدراسیون با واکنش طولانی و تند باشگاه “پرسپولیس” مواجه شد. در جایی که سفیدپوستان استدلال می کردند که استقلالی ها حق دخالت ندارند، چندین نمونه از بیانیه خود را ذکر کردند.

صحبت طولانی سرخپوشان با پاسخ کوتاه دیگری از سوی آبی ها همراه شد. اکانت توئیتر باشگاه استقلال که این روزها بیش از گذشته فعال شده است، در توییتی نوشته است:

درخواست چهار خطی استقلال از فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات و اقدامات سرمربی رقیب با چهل خط اغراق، تهمت و تهدید مواجه شد.

باشگاه استقلال طبق جدول قصد ندارد رقیب سرسختی باشد و تاکید دارد که انتظار برخورد عادلانه از سوی فدراسیون را داریم.

جنگ لفظی تمام نشده است.  واکنش آبی ها دوباره به بیانیه پرسپولیس/ عکس

در هر صورت در روزهایی که دو تیم بزرگ صوفیه مدعی قهرمانی در بیست و یکمین دوره لیگ برتر هستند، جنگ خارج از زمین و صحبت های هر دو باشگاه به سوژه فضای مجازی تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  قضاوت بازی هوادار و پرسپولیس مطلوب نبود
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا