جستجو: کلیه حقوق محفوظ است، کلیه حقوق محفوظ است


علیرضا زاکانی شهردار تهران در جلسه شورای شورای تهران ضمن عرض تسلیت به شهادت حضرت علی علیه السلام اظهار کرد: امسال از 50 سال از تاریخ مناسبت بعد از شهردار تهران زهرا قرار است تا بهشت ​​زهرا 24 ساعت باشد.

وی ادامه داد: این مقدمه باعث شد تا در لیالی قدر بهشت ​​زهرا مورد توجه بیشتر قرار بگیرد و شب 21 تاریخی بود و تمام مجموعه های مردم به بهشت ​​زهرا آمده بودند و این حاکی از آن است که باید دقت کرد که باشد.

زاکانی گفت: ما مدیریت مشارکتی را دنبال کردیم و برای قرار گرفتن در معرض مشارکت قرارگاهای مشارکت با همکاری دستگازی شد.

شهرداری تهران گفت: همچنین به دنبال تشکیل قرارگاه جمعیت تا امکان خدمت به خانوارها را فراهم کند

وی با اشاره به تفاهم نامه های امضا شده با دستگاه های مختلف گفت: قرار بر این شد تا با توجه به تکالیف دستگاه ها و وظایف شهرداری بیمارستانی جدی برای ارائه خدمات ایجاد کنیم.

زاکانی با بیان اینکه برهم انباشتگی مشکلات تهران باعث می شود تا یک دستگاه نمی تواند را به تنهایی حل کند، گفت: تفاهم نامه ها امکانی را برای ما ایجاد کرده اند تا ساختارهای بیشتری را برای تهران ایجاد کنیم و بر همین اساس ویژگی های متفاوتی را برای تنظیم تفاهم نامه آغاز کنیم. شد تا ريلي در شهرداري شود.

شهردار تهران گفت: تفاهم نامه با وزارت راه افق را برای ما ایجاد کرد تا نوسازی شهر تهران و توسعه دقیق بافت راکد شهر ایجاد کنیم و بتوانیم در جهت رفع نیازها و ایجاد مسکن استطاعت پذیر حرکت کنیم.

READ  تصمیم زیبای یک زوج کانادایی برای دیدن تمام دنیا. سه فرزندشان در آستانه نابینایی هستند/تصاویر

زاکانی با اشاره به نامه با وزارت نفت گفت: در این تفاهم نامه دنبال شد تا ما به کاهش مصرف سوخت و آلاینده ها توجه داشته باشید و در همین راستا توسعه اتوبوس های برقی و تاکسی های هیبریدی باعث می شود که از هوای تهران بکاهیم.

وی گفت: توسعه فناوری‌های دانش بنیانزه انرژی نیز یکی دیگر از اهداف این تفاهم نامه بود.

شهردار تهران به ازای توسعه زیر ساخت و کاهش مصرف مصرف می تواند از شهریات مختلف استفاده کند تا با کاهش هزینه ها از مصرف مصرف سوخت از طریق کاهش مصرف مصرف شود.

وی با اشاره به تفاهم نامه با وزارت نیرو گفت: یک سطر آن ناظر بر انرژی برق است و فرصت برای شهر تهران ایجاد شد تا روشنایی شهر تهران افزایش یابد و 200 مگاوات کاهش مصرف برق داشته باشد.

دا :انی ادامه داد: موضوع دیگر استفاده بهینه در ساختمان‌های

شهرداری تهران با اشاره به ایستگاه های تغذیه ماشین ها و موتورهای برقی گفت: قرار بر این شد تا وزارت نیرو و وزارت نفت به تکالیف عمل کنند و ایستگاه های شارژ مورد توجه جدی قرار بگیرند.

وی درباره جمع آوری آبهای سطحی و شهری تهران گفت: منطقه 22 نسبت به سایر مناطق عقب افتادگی جدی و بر همین اساس قرار گرفتن بر این چهار ایستگاه در اختیار نیروگاه قرار می گیرد که 1 ایستگاه تحویل داده شده است و با این کار. نمی دانم چه کنم.

زاکانی ادامه داد: میزان آب مصرفی برای فضای سبز تهران نیز موضوع بود و بنا شد تا با ایجاد زمینه های لازم از طریق دیگر بازچرخانی آب را از پساب تامین داشته باشد.

READ  ترفندی شگفت انگیز برای از بین بردن فرورفتگی از بدن! / عکس

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا