جزئیات سرقت 200 گاوصندوق در بانک ملی


ساعاتی پیش برخی از کاربران فضای مجازی اعلام کردند که در تعطیلات گذشته سارقان با ورود به شعبه بانک ملی روبروی دانشگاه تهران، حدود هزار گاوصندوق و مقداری تجهیزات را از اتاق سرور و مرکز مانیتورینگ این شعبه سرقت کردند.

اما به گفته یک منبع آگاه، بیش از 200 گاوصندوق به سرقت رفته و عدد هزار نفر اشتباه است. سارقان دوربین ها و حافظه دوربین را به سرقت بردند و تعداد سارقان و نحوه سرقت آن مشخص نیست.
سیستم امنیتی شعبه نیز اخطاریه ای به مدیر شعبه ارسال کرد، اما آن شعبه احساس کرد خطای سیستمی وجود دارد و بررسی بیشتری انجام نداد.

سیستم این شعبه بانک با پلیس ارتباط نداشت.
گفتنی است، پرونده این سرقت به آگاهی ارجاع شد و هنوز میزان مال مورد اعتماد مشخص نیست.

نظارت و سهل انگاری چند تن از کارکنان بانک ملی

سرهنگ علی ولی پور گودرزی در خصوص سرقت از گاوصندوق یکی از بانک های خیابان انقلاب گفت: به محض اطلاع از سرقت، پیگیری لازم برای دستگیری سارق یا سارقان انجام شده و ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: چند تن از کارکنان بانک در تحقیقات اولیه این حادثه سهل انگار و سهل انگار بودند که تحت نظر هستند و تحقیقات ادامه دارد.

روابط عمومی بانک ملی ایران در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر سرقت از یکی از واحدهای دانشگاهی طی روزهای اخیر در اطلاعیه ای اعلام کرد که دلایل وقوع این حادثه به زودی پس از بررسی نهایی اعلام خواهد شد. واحد دانشگاه به روال فعلی خود ادامه می دهد.

READ  نجات 22 نفر گرفتار در سیل دیروز در فیروزکو

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا