جزئیات بیشتر از قتل 2 دانش آموز در گنبدکاووس


مهدی دهرویه گفت: کشته شدن این دو دانش آموز اهل سنت که در ساعت 20:50 روز شنبه 13 فروردین ماه با سلاح گرم (کمربند کلت) رخ داد، تلاش نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی برای بررسی ادله و دستگیری را ثابت کرد. قاتل یا قاتلان ادامه دارد.

وی افزود: البته همانطور که شب گذشته رئیس قاضی گلستان اعلام کرد، متهم در این رابطه دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت و بازجویی قرار دارد.

دهرویه افزود: عملیات کالبدشکافی دو دانش آموز امروز توسط پزشکی قانونی گنبدکاووس به پایان رسید و اجساد برای خاکسپاری در اختیار خانواده هایشان قرار می گیرد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: تمامی تلاش های دستگاه های مسئول برای مشخص شدن علت و انگیزه قتل این دو دانش آموز اهل سنت در حال انجام است و پس از اعلام نظر نهایی کارشناسان در اسرع وقت به اطلاع مردم خواهد رسید. .

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم گنبدکاووس نسبت به جدایی برخی معارضان و گروه ها بر سر این حادثه و تهمت قومیتی به آن، گفت: وحدت اقوام و مذاهب در این شهرستان مرزی همواره حائز اهمیت بوده است به ویژه در زمان وقوع حوادث. .

دهرویه گفت: در جلسه امروز اعضای شورای تامین گنبدکاووس عنوان شد که دستگاه قضایی با قاتل یا قاتلان این حادثه دلخراش برخورد قاطع خواهد کرد.

گنبدکاووس با 375 هزار نفر جمعیت دومین شهر بزرگ استان گلستان است.

بیشتر بخوانید:

قتل دو نفر در گنبدکاووس با سلاح گرم

آخرین اخبار از قتل دو دانش آموز در گنبدکاووس; مظنون بازداشت شده است

233233


منبع

READ  وضعیت هشدار در 3 استان پس از هشدار هواشناسی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا