جذب 46 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا صفری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا گفت: 20 هکتار از اراضی شهرها و نواحی صنعتی در طول سال تولید بر اساس دانش، اشتغالزایی است. تا 46 متقاضی سرمایه گذاری تعیین شده که نشان از عزم دولت دارد.مسئولان اجرایی از سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رونق تولید و توسعه صادرات حمایت می کنند.

وی افزود: به طور حتم با فعال شدن واحدهای تولیدی، تولیدی و خدماتی شاهد اشتغال پایدار جوانان عزیز هستیم به طوری که با عملکرد کامل این واحدها زمینه اشتغال 2641 نفر فراهم می شود.

صفری سرمایه گذاری در این واحدهای صنعتی را 21 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: بیشترین واگذاری زمین صنعتی به ترتیب در شهرهای صنعتی حکیمه، هرمدشت و لیا است.

این مقام مسئول تحقق شعار تولید دانش بنیان، ایجاد اشتغال را منوط به رشد سرمایه گذاری دانست و گفت: با توسعه شهرهای صنعتی تقاضامحور می توان سرمایه گذاری صنعتی را در کشور افزایش داد و در نتیجه شاهد افزایش واحدهای ساختمانی و رونق و کاهش تولید داخلی.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین در پایان افزود: تا پایان سال جاری بر اساس برنامه عملیاتی و شاخص های مصوب، جذب 145 سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دستور کار شرکت است.


منبع

READ  تسهیلات برای حل مشکل آب شهرکرد بسیج شده است
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا