جایگزینی برای اسکوچیچ در دستور کار هیات رئیسه نیست


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احسان اصولی درباره روند بلیت فروشی ایران و لبنان گفت: در آخرین ساعات روز گذشته دوستان برای حضور تماشاگران در بازی ایران و کره جنوبی جمع شدند و ما را در جریان آن قرار دادند. من بلافاصله در مورد این مشکل اطلاع دادم. فروش بلیت به صورت 100% الکترونیکی و آنلاین است و ما بلیط را به صورت حضوری یا حضوری نمی فروشیم.

وی گفت: Football.ticket.ir سامانه ای است که از فردا بلیت فروشی در آن آغاز می شود. البته با توجه به اینکه دوستان فنی در حال کار روی زمان شروع بلیت فروشی هستند ما هم اعلام خواهیم کرد. مردم عزیز این روزها در سراسر کشور در مشهد حضور دارند و طبق اعلام استانداری مشهد هم اکنون حدود پنج میلیون نفر در مشهد زائر هستند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: حضور هواداران در ورزشگاه را تنها با فروش بلیت الکترونیکی می پذیریم و راه دیگری برای ورود به ورزشگاه امام رضا (ع) وجود ندارد. برای حضور تماشاگران یک سوم ظرفیت ورزشگاه به تایید ستاد ملی مقابل کرونا رسید. لطفا هم شهروندان مشهدی و هم هموطنانمان بدون بلیط پشت ورزشگاه نیایند. اگر می توانستند از این سیستم بلیت بخرند وگرنه در خانه می ماندند و مسابقه را تماشا می کردند تا در ورزشگاه شلوغی نباشد.

اصولی در خصوص زمان افتتاح ورزشگاه گفت: این دیدار از ساعت 16 آغاز می شود و طبق جلسه ای که امروز در فرمانداری برگزار کردیم، نیروی انتظامی از 2 ساعت قبل آماده پذیرایی از هواداران است.

وی درباره حمایت هیئت مدیره فدراسیون فوتبال از دراگان اسکوچیچ گفت: همانطور که قبلاً گفتم فدراسیون، اعضای هیئت مدیره و میرشاد ماجدی از سرمربی تیم ملی حمایت می کنند و ما نیز به شدت از اسکوچیچ حمایت خواهیم کرد. مجموعه نتایج به دست آمده میانگین نمره قابل قبولی است.

READ  فرانسه رقیب ایران در راه جام جهانی/عکس

سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه نوروزی فوتبال درباره گزینه های مختلف برای جایگزینی اسکوچیچ گفت: هیچ کدام از این افراد در هیات 8 نفره فدراسیون مطرح نشده و این موضوع در دستور کار قرار ندارد. “

ادامه مطلب

251254


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا