جاماندگان دریافت یارانه نقدی به کجا مراجعه کنند؟/ کسانی که پیامک دریافت کرده‌اند بخوانند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاینسید مرتضی موتورچی، رئیس مرکز امور عمومی و اطلاع رسانی وزارت رفاه در خصوص ارسال پیامکی با عنوان «هموطن عزیز با توجه به اینکه آیا درخواست دریافت کنندگان کمک هزینه معیشت را پیگیری می کنید، در صورت درخواست لطفاً وضعیت مالی و اقتصادی می توانید داده ها را در سامانه ای که به زودی برایتان ارسال می شود ثبت کنید و در صورت تایید این درخواست کمک هزینه دوره فعلی نیز به خانواده شما تعلق می گیرد.» وی گفت: ارائه می شوند، می توانند درخواست خود را با استعلام از این سیستم ثبت کنند.

وی درباره پرداخت یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی به خانواده ها تصریح کرد: پرداخت این یارانه به صورت متمرکز بر اساس دهک هایی که محاسبه شد انجام می شود.

موتورچی با اشاره به اینکه خانواده ها برای دریافت یارانه از بین می روند، خاطرنشان کرد: در این بند البته تنها وزارت رفاه متولی نیست و بر اساس اطلاعات مختلف ثبت شده در دستگاه های دولتی اعم از گردش مالی، مالکیت فردی و … رفع طبقه بندی مشخص می شود. در مقابل که در.

رئیس مرکز امور عمومی و اطلاع رسانی بازماندگان وزارت رفاه نیز یارانه دریافت کرد: در این بند سازمان هدفمندی زیرمجموعه سازمان برنامه و بودجه موظف به ثبت نام از بازماندگان است.

وی با تاکید بر اینکه راستی‌آزمایی اطلاعات افراد در بانک اطلاعاتی ایران راستی‌آزمایی می‌شود و در صورت مشمول یارانه، یارانه آنها تعیین می‌شود، گفت: این فرآیند با دقت انجام می‌شود.

223225


منبع

READ  مردم این کشورها چای ایرانی می نوشند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا