جاماندگان بخوانند/ ثبت‌نام متقاضیان جدید یارانه حمایتی آغاز شد/ لینک ثبت‌نام


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاینسازمان کمک های بلاعوض اعلام کرد: ثبت نام متقاضیان کمک هزینه اعم از افراد جدید و باقیمانده در راستای تکلیف مقرر در بند یک تبصره یک قانون بودجه 1401 در سراسر کشور و به منظور رواج و توزیع عادلانه یارانه ها توسط سازمان کمک های بلاعوض آغاز شده است.

سرپرستان خانوارهایی که قبلاً یارانه دریافت کرده اند یا متقاضی جدید یارانه هستند ابتدا باید از آخرین وضعیت کد دستوری ثبت نام خود مطلع شوند. # کد ملی * 43857 * 4 * شماره گیری کنید و به آدرس URL بروید my.gov.ir برای کمک هزینه خانوار اقدام کنید.

متقاضیان درخواست نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی ندارند.

زمان درخواست برای مدعیان جدید و مابقی بر اساس سمت راست ترین رقم کد ملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (27 و 28 اردیبهشت 1401) برای اعداد زوج و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه (29 و 30 اردیبهشت 1401) برای اعداد فرد از این طریق. پورتال است.

چنانچه این متقاضیان به هر دلیلی در روزهای مذکور مراجعه ننمایند، می توانند در روزهای شنبه 30 اردیبهشت و یکشنبه 10 خرداد 1401 نسبت به ثبت نام خانواده خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است ثبت نام پس از این تاریخ قطع نخواهد شد و برای کسانی که در مهلت مقرر ثبت نام نکنند تاریخ جدیدی اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام به شماره تلفن همراه با نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبا بانک مربوط به سرپرست خانوار نیاز دارید.

بدیهی است پس از ثبت نام کلیه اطلاعات اساتید راهنما جهت تعیین دهک به وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی ارسال می شود.

READ   کرایه‌های نجومی برگشت اربعین ، امسال هم تکرار می‌شود؟

معترضان به دهک اعلام شده یا قطع یارانه در اردیبهشت 1401 همچنان باید از طریق آدرس اینترنتی ارسال شوند. hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی نسبت به ثبت و نظارت بر اعتراض شما اقدام نماید.

بر اساس این احضار، مشمولانی که در اردیبهشت ماه 1401 مشمول دریافت یارانه بوده اند، طبق اعلام وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی، نیازی به ثبت نام مجدد و دسترسی به درگاه های درج شده ندارند.

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا