ثبت 19820 تماس عمومی با سامانه 141 مرکز مدیریت راه قزوین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین، جواد حق الطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از این تعداد 18 هزار و 416 پرونده مربوط به تلفن گویا است و هزار و 404 مورد نیز توسط کارشناسان مرکز پاسخ گویی شده است.

وی افزود: آگاهی از آخرین وضعیت ترافیکی و جاده ای، اطلاع از راه های مسدود و باز، اطلاع از محدودیت های ترافیکی، اخذ مسیر و فاصله بهینه بین شهرها اطلاعاتی است که مردم می توانند با استفاده از آن ها با اتصال به سامانه 141 به آن ها دسترسی پیدا کنند. .

اکلطفی همچنین ادامه داد: دریافت اطلاعات تصادفات، ثبت مشکلات جاده ای و شکایات به رانندگان پارک حمل و نقل عمومی از دیگر مواردی است که مردم با اتصال به این سامانه می توانند آن را پیگیری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین افزود: کارشناسان مرکز اطلاعات راهداری و مدیریت حمل و نقل جاده ای استان قزوین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مسافران و کاربران جاده ای در خصوص وضعیت راه ها و حمل و نقل جاده ای هستند.

حق الطافی همچنین از ثبت 14 میلیون و 480 هزار و 641 تردد در جاده های این استان از 25 اسفند تا ساعت 14 خبر داد و گفت: این حجم تردد که بیشتر آن در محور قزوین – کرج ثبت شده است، افزایش یافته است. 34 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل.

46


منبع

READ  نمایشگاه عید در پارک غدیر بندرعباس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا