ثبت سفارش گوسفند نذری از موسسه صنعتی گوشت مشهد


به گزارش خبرآنلاین خراسان رضوی، سید مجید موسوی در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: در سال های اخیر با وجود کرونا و مشکلات، فرصت هایی نیز ایجاد شده و توانسته ایم به صورت مجازی با مردم ارتباط خوبی برقرار کنیم.

وی ادامه داد: در موسسه صنعتی گوشت مشهد تنها مجموعه ای در ایران هستیم که 20 دامپزشک بر محصولات نظارت می کنند و عودت نهایی می شود. ضمنا سفارشات روزانه به صورت رایگان به منازل مردم در مشهد ارسال می شود.

مدیر عامل موسسه صنعتی گوشت مشهد در خصوص سفارشات عید سعید قربان گفت: می توانند از طریق سایت مجموعه mashhadmeat.ir و اپلیکیشن و یا از طریق شماره های 31301 و 32015 سفارش دهند.

موسوی افزود: مبلغ 2 میلیون تومان پیش پرداخت در دو بازه وزنی زیر 40 کیلوگرم و بالای 40 کیلوگرم در نظر گرفته شده است، مشتریان می توانند سفارش دهند. پس از ثبت سفارش در روز کربان بایرام، طبق مفاد این روز قربانی، ذبح و روز بعد، سفارش به محل درخواستی تحویل داده می شود.

مدیرعامل موسسه صنعتی گوشت مشهد تصریح کرد: این موسسه به عنوان بزرگترین واحد تولید گوشت در شمال و شرق کشور به طور متوسط ​​روزانه 180 تا 200 هزار کیلوگرم گوشت قرمز سرو می کند.

وی افزود: در کنار این موسسه ۱۷ مجموعه دیگر نیز مشغول به کار هستند و با عرضه بیش از ۴۴ قلم گوشت شتر، شتر مرغ، گوسفند و گوساله شرایط را بر اساس شرایط بهداشتی فراهم می کنند.

مدیرعامل موسسه صنعتی گوشت مشهد خاطرنشان کرد: در سال های 1388 و 1400 بر اساس شعار مقام معظم رهبری گام های خوبی در جهت افزایش تولید و اشتغال برداشتیم و بیش از 500 نفر در خطوط و 500 نفر در سایر راه ها بودند. آنها به طور مستقیم در این مجموعه مشغول ارائه خدمات هستند.

READ  چاپ اثر هنری «صالح رزم حسینی» در یک کتاب خارجی

موسوی گفت: برنامه ها از دو سال گذشته در زنجیره تولید گوشت قرمز بوده و در این دو سال در بخش های مختلف از جمله بازار دام، کشاورزی و تولید مواد اولیه و افزایش بهره وری فعالیت داشته ایم. پودر گوشت که منجر به افزایش اشتغال شده است

مدیرعامل موسسه صنعتی گوشت مشهد تصریح کرد: فرآیند کشتار صنعتی یک فرآیند کاملا علمی است و دام ها پس از ذبح در دمای معینی نگهداری می شوند و با کنترل زنجیره سرد کالا به دست مردم می رسد و تمام بیماری هایی که می تواند انسان را بیمار کند. توسط دامپزشکان درمان می شوند ما آنها را شناسایی و از آنها جلوگیری خواهیم کرد. ضمناً بر روی لاشه مهر جنسیت قرمز و آبی و بر روی تمامی بسته ها برچسب بره یا میش نر درج شده است.

موسوی تصریح کرد: بین محصولات عرضه شده توسط مجتمع صنعتی گوشت در مشهد و بازار بیرونی تفاوت قیمت زیادی وجود دارد و حتی مقایسه قیمت را در سایت داریم. همچنین محصولات با تخفیف را در طول سال در سایت قرار می دهیم.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا