تکذیب خبر توقف ساخت سریال «موسی(ع)» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا


به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز سیمافیلم، این مرکز اطلاعیه سریال «موسی (ع)» به کارگردانی ابراهیم خاتمیکی را به شرح زیر منتشر کرد:

«پروژه بزرگ موسی (ع) ساخته ابراهیم خاتمیکی که یکی از پروژه های ویژه رسانه ملی است، همچنان مراحل مختلف تولید را پشت سر می گذارد و متوقف نشده است.

یک سال و نیم پیش آقای ابراهیم خاتمی کیا بازنویسی فیلمنامه سریال موسی (ع) را آغاز کرد و تاکنون 30 قسمت از این سریال بازنویسی شده است که بیش از 60 قسمت است و بازنویسی قسمت های دیگر در دست بررسی است. .

همچنین از سال گذشته با ایجاد 10 آتلیه بزرگ چوب، آهن، دوخت لباس های تاریخی و 4 اکسسوری صحنه در دست ساخت و آماده سازی است و این روند ادامه دارد. همزمان با این کار، طراحی سه بعدی دکورهای حجیم سریال نیز انجام شد و با انتخاب لوکیشن هایی مانند شهر دفاع مقدس و چندین نقطه دیگر در اقصی نقاط کشور، ساخت دکور در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. گروه جلوه های ویژه نیز مانند سایر گروه ها در نظر دارد کارهایی را برای این مجموعه انجام دهد.

کادر کارگردانی سریال «موسی (ع)» علاوه بر برنامه ریزی فعلی، تاکنون هزاران بازیگر و علاقه مند به بازیگری را برای بازی در این سریال تست کرده است که تعداد زیادی بازیگر را انتخاب می کند.

سریال موسی (ع) با عنوان سریال سلمان فارسی یکی از پروژه های بزرگ رسانه ای رسانه ملی است که ساخت آن چندین سال به طول انجامید و اکنون نه تنها این پروژه متوقف نشده است، بلکه حدود 200 نفر در قالب های مختلف مشغول به کار هستند. بخش های پشت دوربین و کارگاه های مختلف ” شرایط را برای تولید انبوه آماده می کنند.”

READ  حمله تند کیهان به احسان کرمی بابت شرکت در مراسم عروسی ساسی‌مانکن

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا