توقیف 3 میلیارد لودر در محور بندرعباس – حاجی آباد / کشف 32 هزار لیتر بنزین قاچاق در محور سیریک – یاسک


به گزارش خبرآنلاین، «سردار گلمرضا جعفری» فرمانده انتظامی هرمزگان وی گفت: ماموران ایست و بازرسی شریک بونجی از شهرستان سیریک برای اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و بودجه ملی حین رصد خودروهای سیریک در حال عبور به جاسک به یک تانکر کشنده مشکوک شدند. وی افزود: ماموران پس از توقف خودرو، 32 هزار لیتر بنزین قاچاق خارج از چرخه توزیع قانونی کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری متخلف و نمایندگی وی در مراجع قضایی، بر عزم جدی پلیس منطقه برای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی تاکید کرد.

جعفری گفت: همچنین ماموران انتظامی مستقر در پاسگاه شهید میرزایی بندرعباس حین کنترل محور بندرعباس – حاجی آباد به یک دستگاه کامیون که قصد انتقال یک دستگاه لودر از جنوب به استان های مرکزی را داشت مشکوک شدند. خودرو متوقف و پس از بررسی دقیق مدارک ارائه شده توسط راننده کامیون مشخص شد محموله فاقد مدارک قانونی است که در آن لودر و کامیون به پارکینگ منتقل شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان ارزشش را دارد کالای قاچاق به گفته کارشناسان اقتصادی 35 میلیارد ریال تصریح شده است: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده در مراجع قضایی تشکیل شد.


منبع

READ  پیشگفتار: نشانه های نوسازی اجتماعی جدی گرفته نشد / نسل جدید پیشرفت کرده است / محافظه کاران مقاومت می کنند، اما اصلاحات اجتناب ناپذیر است
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا