توضیح تهدیدات خود جراحتی شهردار حلازیر: آنچه اتفاق افتاده ممکن است دروغ باشد


علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه پنجمین جلسه شورای عالی استان و خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر حمله به شهردار منطقه 3 منطقه 19 اظهار داشت: ظرفیت ها برای احقاق حق گام برمی داریم. از شهر و شهروندان و کارکنان آن.

وی ادامه داد: گزارش ها حاکی از آن است که آنچه رخ داده ممکن است کذب باشد و بر همین اساس به بازرسی و حراست دستور داده ام این موضوع را با دقت بررسی کنند و در این زمینه هیچ اغماض نخواهم کرد.

زاکانی در خصوص تخلف انجام شده در ساختمان سه ماهه منطقه 19 گفت: تخلف در این ساختمان بیش از آنها در یک ساختمان چهار طبقه با چهار طبقه بیشتر است که شهردار منطقه برای جلوگیری از این تخلف اقدام کرده است. .

اما گزارش پزشکی قانونی صریح نیست و حدس و گمان است و نمی توان حدس و گمان را با قطعیت گفت. اگر این موضوع جعلی باشد، قطعاً با مشکل مواجه خواهیم شد و اگر ساختگی نباشد، از حقوق کارکنان خود دفاع می کنم و تخلفات را پیگرد قانونی می کنم.

وی با اشاره به تفاهم نامه شورای عالی استان ها و مجمع کلانشهرهای ایران گفت: خوشبختانه توانستیم تفاهم نامه ای بین شورای عالی استان ها و مجمع کلانشهرهای ایران امضا کنیم.

زاکانی گفت: اجرای قانون اساسی در اصول 100 تا 105 هدف ما از امضای این تفاهم نامه است.

وی با اشاره به تصمیم گیری برای دریافت عوارض ساخت و ساز گفت: این مصوبه مشکلاتی داشت و ناشی از تحلیل اشتباه بود، 16 نفر دو بار این مصوبه را امضا کردند، انشاالله جزئیات آن روز یکشنبه به تصویب می رسد.

READ  حل مشکلات اقتصادی، حل مشکل کاهش جمعیت

بیشتر بخوانید:

شهردار منطقه 3 منطقه 19 متهم به خودزنی برکنار شد

زاکانی: تهران در آستانه تغییر است/ معتقدیم تراکم فروشی خط قرمز ماست

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا