توسعه و نگهداری فضای سبز در منظریه نیازمند تامین آب است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، عبدالصادق نجفی وی در جلسه بررسی روند آواربرداری لاشه دستگاه های اجرایی استان که با حضور استاندار برگزار شد، با بیان اینکه در منظری با یک دستگاه نمی توان اقدام موثری انجام داد، گفت: در حال حاضر در منظری با یک دستگاه دیگر نمی توان اقدام موثری انجام داد. : مردم نیز خدمات بهتری ارائه کردند.

وی افزود: با امکانات موجود می توان اقداماتی انجام داد اما یکسری اقدامات مانند تامین مصالح و آب و… باید اعتباری شود.

سرپرست شهرداری شهرکرد با بیان اینکه باید برای رفع مشکلات منظریه تلاش شود و خللی وجود نداشته باشد، گفت: عرصه های سبز.

نجفی در ادامه با بیان اینکه در منظریه فقط مسکن نیست، خاطرنشان کرد: مشکلات، پیاده روها و فضای سبز باید مورد توجه قرار گیرد و با مدیریت صحیح تمام شود، زیرا مردم پس از اسکان خواهان خدمات بیشتر در مناطق مختلف خواهند بود.

وی گفت: برای رفع مشکلات منظریه باید مدیر پروژه قوی انتخاب شود و نماینده دستگاه با همکاری مجری طرح مشکلات را بررسی و در صورت نیاز به شورای مسکن و مراجع بالاتر ارجاع دهد.

سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: حضور فرماندار و فرمانداران به صورت جهادی در منظریه نشان داد که در صورت تعامل همه دستگاه ها کار به خوبی پیش می رود و مشکلات حل می شود.

نجفی با بیان اینکه شهرداری در حال تسطیح و پس انداز برای ایجاد فضای سبز در منظریه است، ادامه داد: تکمیل و آماده سازی منظر بر عهده شهرداری نیست.


منبع

READ  پوسته پتروشیمی میانکاله بدون مجوز ضربه خورد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا