توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین گردشگران منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرآنلاین از انزلی، مهدی کوچکی دبیر سازمان ولیعهد کشور با بیان اینکه در هفته اول نوروز 1401 تعداد 50 هزار ماسک بهداشتی سه لایه مورد تایید وزارت بهداشت در فاز تجاری و گردشگری بین گردشگران توزیع شد، گفت: این طرح با توجه به اجرای دستورالعمل بهداشتی ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت و اهمیت تامین سلامت میهمانان و مسافران نوروزی در منطقه آزاد انزلی اجرا شد.

وی با اشاره به کاهش آمار ابتلا و بستری شدن بیماران عروق کرونر در بیمارستان و توجه روزافزون به حضور گردشگران نوروزی پس از دو سال محدودیت عروق کرونر، تصریح کرد: برای جلوگیری از عادی شدن و سهل انگاری، رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با آن مهم است. بیماری عروق کرونر قلب، ضرورت تامین سلامت زائرین نوروزی، سازمان منطقه آزاد انزلی، علاوه بر حمایت زیست محیطی در خصوص اهمیت رعایت مولفه های پیشگیری از شیوع بیماری عروق کرونر قلب، مشارکت جامعه بازرگانان و تجار و یکی از واحدهای تولیدی منطقه 50000 ماسک بهداشتی در هفته اول نوروز 1401 به صورت رایگان بین بازدیدکنندگان فاز تجارت و گردشگری منطقه توزیع شد.

دبیرکل ستاد منطقه آزاد انزلی افزود: علاوه بر دو طرح فوق، بازدید میدانی از مراکز خرید منطقه برای نظارت بر رعایت ضوابط و استانداردهای بهداشتی کرون به ویژه استفاده از ماسک توسط فروشندگان، غرفه داران و بازدیدکنندگان انجام می شود. در تعطیلات نوروزی دائما از این ستاد اجرا می کنند.

توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین گردشگران منطقه آزاد انزلی


منبع

READ  شهردار شهرکرد از خطوط اتوبوسرانی این شهر بازدید کرد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا