توجیه سفر سیسمونی در تلویزیون؛ لااقل از علی(ع) خجالت بکشید!


عمو جان، نوه صاحب سوسامه نیز برای نجات پدربزرگش از انتقادات تند رسانه ای، آن وقت این مجری رسانه ملی، بلافاصله اصل ماهارا را تایید کرد! به ملت آمد و گفت چرا در فضای مجازی حرفی را می زنید که هنوز ثابت نشده است؟

اما بدتر از مجری برنامه آقای روحانی کارشناس برنامه بود. سال گذشته یک روحانی دیگر به نام سید روحانی برای توجیه اژدهای هفت سر فساد جمهوری اسلامی را به چنگ آورد و گفت یک سوم نهج البلاغه گزارش فساد و اختلاس در دولت علی است. اخذ شده.

حال به جای خواندن نهج البلاغه، امام البلاغه، توبیخ نامه امام به عثمان بن حنیف والی خود مبنی بر اینکه چگونه فقط به خاطر شرکت در یک مهمانی اشرافی و حضور در یک سفره گل مورد سرزنش قرار گرفت و سپس به شاکی توصیه کرد که علی زمانه که بر اساس این نامه حداقل یک جمله یا کلمه ای به کارمندان هتاک عزیزش بگویید و کمی افکار عمومی را ارزیابی کنید، این داستان را می خواند که مومنان به برادران متدین خود اعتماد نکنید. مشکوک می شوند و بعد داستان فاصله چهار انگشت حق و باطل را می خواند که انگار داستان گم شده ای است!

به نظر می رسد این روحانی معذرت خواه نمی داند که در مورد این وزیر و برادر دینی مورد اعتمادش تاکنون سه پرونده بزرگ اموال نجومی، فساد معاون وی عیسی شریفی در شهرداری و اختلاس 8 هزار میلیاردی و … البته در همه آنها از غم و اندوه. و کرم! و سخاوت! او هم بهره برد.

READ  حمله کیهان به حمید فرخ‌نژاد: تندیس را پس دادی، پول را هم پس بده!

چرا باید رسانه ها و مبلغان جمهوری اسلامی و بدترین روحانیت که در این شرایط به تدریج از آنها به عنوان «درباری» یاد می شود، از فساد و ناکارآمدی تبرئه شوند و قدرتی را که علی (ع) در صورت خدمت به مردم از آن استفاده می کرد، حفظ کنند. و عدالت؟» نه، او می دانست که ارزش آب بز از آب عطسه کمتر است. آیا در این ایام سوگواری امام مظلوم نباید حداقل کمی شرمنده باشیم؟


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا