توافق ستاره جنجالی بارسلونا با پی اس جی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; جدال زمستانی عثمان دمبله به پایان رسید و جناح فنی در نهایت در بارسلونا ماند. از آنجایی که مدیران بلوگرانا قصد فروش این بازیکن را در ژانویه داشتند، هیچ توافقی بین آنها و تیم های متقاضی انجام نشد و بارسلونا چاره ای جز حفظ عثمان دمبله تا پایان قرارداد نداشت.

در ابتدا شایعاتی مبنی بر اینکه این بازیکن می تواند تا پایان فصل به آرامش برسد به گوش می رسید اما ژاوی به شدت از عثمان دمبله حمایت کرد و از او در ترکیب بارسلونا استفاده کرد. عملکرد درخشان این بازیکن در هفته های اخیر به شایعاتی مبنی بر احتمال از سرگیری مذاکرات عثمان دمبله و ماندن در بارسلونا منجر شده است.

حتی خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی به دمبله گفت: دمبله بچه خوبی است. از زمانی که اینجا هستیم او برای ما مشکلی ایجاد نکرده است. ژاوی تصمیم گرفت به او تکیه کند زیرا می توانست در زمین تفاوت ایجاد کند. اگر می‌خواهد بماند، باید با سقف دستمزد ما در فصل آینده هماهنگ شود.»

با این حال آس ادعاهای مختلفی در مورد ستاره فرانسوی داشت. به گزارش رسانه های اسپانیایی، دمبله با انتقال به پاری سن ژرمن موافقت کرده و به احتمال زیاد در تابستان به پارک دو پرنس سفر خواهد کرد. آس ادعا می کند که دمبله ممکن است قبلا با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کرده باشد.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا