تهران خنک می شود – خبرآنلاین


بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش باد، برای امروز و فردا در مناطق پر ترافیک همراه با گرد و خاک، همچنین امروز بعدازظهر تا شب در استان تهران در نواحی بالاتر استان (به ویژه در رشته کوه های شرقی) گاهی افزایش ابر ابری همراه با بارش پراکنده باران و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

روز یکشنبه (12 مهرماه) افزایش ابر، بعد از ظهر در مناطق بالاتر رگبار و رعد و برق و در ساعات جداگانه و وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی و جنوبی منطقه احتمال موقتی خواهد بود. گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا

همچنین در شب بین یکشنبه و دوشنبه کاهش دما بین 3 تا 5 درجه در انتظارمان است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 37 درجه سانتیگراد به عنوان گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته ثبت شد.

آسمان تهران فردا (11 مهر) صاف تا نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی گاهی وزش باد با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و در روز یکشنبه (3 مهر) صاف تا نیمه ابری در بعدازظهر پیش بینی می شود. ، افزایش ابر و وزش باد در نقاطی وزش باد شدید با حداقل دمای 21 و حداکثر 35 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

4747


منبع

READ  این اکسیر جادویی راز تمام اسرار حیات زمینی و موجودات فرازمینی است!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا