تمرکز مدیر البرز بر نظارت بر بازار


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; ˈمجتبی عبداللهیˈ در جلسه ستاد تنظیم بازار و اقدام مشترک با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای ارتقای معیشت مردم، افزود: باعث خرسندی است که اقدامات و برنامه های دولت محترم سهام های پایه. کالا.”

وی ادامه داد: پر واضح است که ارز ترجیحی با این روند توزیع، تهدیدی برای تولید و مشوقی برای افزایش واردات است و همه اینها باعث شده تا بودجه های هنگفتی که صرف یارانه می شود، برای مردم ملموس نباشد.

عبداللهی گفت: توزیع ناعادلانه یارانه کالاهای اساسی از طریق توزیع ارز ترجیحی چالش و دغدغه جدی دولت بوده است به طوری که دولت سیزدهم از بدو تاسیس اراده قوی برای ساماندهی این موضوع داشته است.

وی افزود: همانطور که انتظار می رفت در روند ساماندهی این امر تغییراتی در روند بازار خواهیم داشت اما آنچه مشخص است نحوه جبران آن نیز در قانون پیش بینی شده است.

استاندار البرز گفت: در این جراحی اقتصادی تمام مزایای یارانه ها نصیب مردم می شود و البته دست دلالان از آنچه حق همه مردم است سلب می شود.

وی افزود: با توجه به رویکرد و برنامه های تبیین شده از سوی رئیس جمهور، در واقع به جای حذف ارز ترجیحی باید گفت که این طرح نوعی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه کالاهای اساسی است نه حذف.

عبداللهی گفت: اکنون هر 3 قوه با هم متحد و منسجم تر شده اند تا این سازمان تحقق یابد و رضایت مردم را به دنبال داشته باشد، بنابراین ما به عنوان کارگزاران نظام در استان باید کاملا متعهد به اجرا باشیم. این طرح. “بگذارید ما باشیم.

READ  اهمیت اجرای سیاست ها و مقررات مرتع

وی افزود: به مردم محترم استان این اطمینان را می دهم که استان با تمام توان برای اجرای صحیح این طرح و نظارت جدی بر بازار بسیج شده و کمبودی در انبار کالاهای اساسی وجود ندارد.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا