تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; زمانی که علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال ترجیح داد رابطه فوق العاده خوبی با مهدی رحمتی داشته باشد اما به محض حضور او روی نیمکت آبی ها این رابطه به هم خورد و سرانجام کار به جایی رسید که منصوریان تصمیم به اخراج رحمتی گرفت.

اولین جرقه جدال این دو در دیدار ننگین مقابل سپاهان بود که منصوریان تصمیم گرفت رحمتی را روی نیمکت و حسین حسینی را در ترکیب اصلی قرار دهد. رحمتی اما واکنشی به این اتفاق نشان نداد و چند هفته بعد جای خود را گرفت تا موقتا اوضاع آرام شود.

اما بعد از نتایج ضعیف استقلال در هفته های ابتدایی لیگ هفدهم، منصوریان ناگهان تصمیم گرفت رحمتی را به طور کامل از تیمش اخراج کند. هنوز مشخص نیست که چرا این تصمیم گرفته شده است. او پس از برکناری رحمتی به منصوریان در برنامه 90 پیوست تا یکی از دوشنبه های تلخ استقلالی ها را رقم بزند. درگیری استقلال و ذوب آهن در ادامه به پایان رسید و منصوریان برای جدایی این دو از سمت خود استعفا داد. از آن زمان منصوریان و رحمتی با یکدیگر دعوا کردند و درگیری آنها برخلاف موارد مشابه به درگیری ختم نشد. حتی زمانی که سال گذشته در بازی آلومینیوم و پدیده مقابل هم قرار گرفتند، کوچکترین ارتباطی نداشتند که نشان دهد به شدت از یکدیگر دلخور هستند.

باید دید در دیدار امروز نفت آبادان و آلومینیوم اراک اتفاقی بین آنها خواهد افتاد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

258 258


منبع

READ  یک ایرانی سرمربی فوتسال در لیگ تاجیکستان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا