تغییر مدیریت در شبکه آی‌فیلم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احمد نوروزی معاون وزیر امور خارجه سازمان صداوسیما طی حکمی مرتضی شمسی را به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب کرد.

این جمله به شرح زیر است:

«آقای مرتضی شمسی عزیز
نظر به تعهد، دانش و تجربه موفق جنابعالی در امر تولید و مدیریت پیام تلویزیونی، به موجب این حکم به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب می شوید.
انتظار می رود مسئولیت جدید با تمرکز بر محورهای اصلی برنامه تحول رسانه ملی، تمرکز هر چه بیشتر بر محتوای ارائه شده توسط آنتن شبکه و چیدمان مناسب جدول توزیع در چهار کانال، ارتقای کمی و کیفی تولید باشد. برنامه ها، ارتقاء گرافیکی و رصد عناصر بصری و گسترش زمینه های ارتباط فرهنگی با عموم مردم به منظور ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی، آشنایی با فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، گسترش زبان و ادبیات غنی و غنی فارسی. و فرصت ها و امکانات نمایش ایرانی را ارائه دهد.
از برادر عزیزم جناب آقای مهدی مجتهدی که سال ها مدیریت این شبکه را بر عهده داشتند صمیمانه تشکر می کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

پیش از این مهدی مجتهدی که اخیرا به عنوان معاون اجرایی صدا و سیما و رئیس این سازمان انتخاب شده بود، معاون وزیر امور خارجه و مدیر شبکه آی فیلم بود.

شش روز پیش محسن برمهانی معاون سیما طی حکمی مدیران جدید شبکه های یک، دو، چهار، آموزش و پرورش، قرآن و معارف سیما و امید را منصوب کرد.

5757


منبع

READ  حجت الاسلام پناهیان: اگر مداحان روانشناسی بلد باشند به مغز مخاطب ورود می کنند/"سلام فرمانده" وارد بازی کودکان شده
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا