تصاویر | خودروی چینی پرآپشن با قیافه کادیلاک در بازار ایران

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلایناین خودرو در اصل یک قایق بادبانی دانگ فنگ فورتینگ است که توسط فردا موتورز به M4 تغییر نام داد.

این مینی ون طراحی عجیب و خاصی دارد که می تواند علاقه مردم ایران را به وانت و مینی ون افزایش دهد. چراغ جلوی خودرو شبیه طراحی کادیلاک است. طرحی که ترکیبی از جهت افقی و عمودی دارد. جلوپنجره جلوپنجره خودرو مشابه لکسوس است و با نوارهای کرومی که تا شیشه های سرنشینان عقب کشیده شده است پر شده است.

تصاویر خودروی چینی پیش آپشن با ظاهر کادیلاک در بازار ایران

نمای جانبی خودرو ترکیبی از کراس اوور و ون به نظر می رسد. پنجره سرنشین ردیف سوم به شیشه عقب متصل است. یک نوار کرومی نیز در نزدیکی پدال های خودرو دیده می شود.

آینه عقب M4 دارای نور چسبیده خوبی است و سعی کرده است با طراحی جلوی خودرو مطابقت داشته باشد. طراحی داخلی کاملاً شبیه لاماری ایما است. با این تفاوت که رنگ بندی جدیدی برای آن در نظر گرفته شد.

تصاویر خودروی چینی پیش آپشن با ظاهر کادیلاک در بازار ایران

چیدمان صندلی های این خودرو 3-2-2 می باشد. صندلی های ردیف اول و دوم دارای گرمکن و کولر و تنظیم برقی هستند.

این خودرو یکی از آپشن ترین خودروهای چینی موجود در بازار است که دارای ویژگی های خاصی مانند ماساژور صندلی راننده، رانندگی در خط اتوماتیک، کروز کنترل تطبیقی، رادار خطی و نقطه کور و … می باشد.

تصاویر خودروی چینی پیش آپشن با ظاهر کادیلاک در بازار ایران

M4 دارای یک موتور 4 سیلندر 1.5 GDI توربو است که 195 اسب بخار قدرت و 285 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

این خودروی دیفرانسیل جلو دارای همان موتور و گیربکس مورد استفاده در لاماری ایما است.

READ  استمرار جریان پشه میدان ارج / بها دوم دلار اخبار شد

قایق بادبانی دانگ فنگ فورتینگ در چین در بازه قیمتی 18500 تا 23500 تومان موجود است که احتمالا بازه قیمتی این خودرو بین 1 تا 1.5 میلیارد تومان خواهد بود.

5858


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا