تصادف مرگبار کامیون با پژو در زنجان


سرهنگ مهدی مینهانی روز پنجشنبه در تشریح این حادثه افزود: در این حادثه راننده کامیون کشته و سه مصدوم به بیمارستان منتقل شدند و دو نفر از مجروحان در بیمارستان فوت کردند.

وی با بیان اینکه این تصادف در 30 کیلومتری محور خدابنده – همدان رخ داد، انحراف به چپ کامیون را علت این حادثه جاده ای اعلام کرد که کارشناسان آن را اعلام کردند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان بیان کرد: پرونده مذکور با تلاش عوامل راهنمایی و رانندگی خدابنده و دستگاه های امدادی پاکسازی شد.

سرهنگ مینهانی رانندگان را به رعایت نکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی توصیه کرد و گفت: رعایت نکردن قوانین، سبقت غیرضروری ناگهانی و غیرضروری و انحراف از مسیر اصلی منجر به حوادث جدی و جبران ناپذیری می شود.

سرهنگ مینهانی از رانندگان خواست همیشه و تحت هر شرایطی با رعایت سرعت مجاز و رعایت قوانین از رانندگی در هنگام خستگی و خواب آلودگی جدی خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار و تلفات نیروی انسانی به جامعه نباشند.

وی تاکید کرد: رانندگان پس از هر 2 ساعت رانندگی در حاشیه ایمن جاده از خودرو خارج شده و حداقل یک ربع تا نیم ساعت استراحت کنند و از بروز حوادث جاده ای ناشی از خستگی و خواب آلودگی جلوگیری شود. .

بیشتر بخوانید:

واژگونی اتوبوس با 2 کشته و 59 مجروح در محور اراک

بیشترین تصادفات شهری در کجا اتفاق می افتد؟

233231


منبع

READ  انتقام قاتل نگهبان ساختمان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا