تشکیل 1174 فقره تخلف صنفی در ایام نوروز در آذربایجان شرقی


به گزارش خبرآنلاین از تبریز، یوسف پایدار با بیان اینکه ارزش تخلفات در این مدت حدود 66.5 میلیارد ریال بوده است، گفت: گشت های نظارتی مشترک با تلاش همه دستگاه های استانی در ایام نوروز ادامه یافت و در بیش از 1300 گشت مشترک، 322 مورد تخلف انجام شد. 13 میلیارد ریال پرونده تشکیل شده است.

وی تاکید کرد: رعایت دقیق درصد سود قانونی و مصوب و همچنین صدور فاکتور و اعلام قیمت کالاها و خدمات از مهم ترین بخش های طرح پایش نوروزی و برنامه های ابلاغی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. سازمان علاوه بر ایام نوروز برای حمایت از حقوق شهروندی. نظارت میدانی و سیستماتیک در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی توضیح داد:

وی ادامه داد: امداد و نجات، آتش نشانی، آمبولانس، هتل، رستوران، اسکان در فرهنگیان، آمبولانس، چادر، تحویل میوه در شب تعطیلات، فضای ویژه نمایشگاهی در نوروز و پایانه های مسافربری از جمله واحدهای خدمات رسانی استان بود که در قالب گشت های مشترک بازرسی در عید نوروز 1401 مشاهده شد.

پایدار تعداد کل شکایات قابل ردیابی را تا 7 اسفند سال گذشته 643 مورد عنوان کرد و گفت: برنامه های پیش بینی شده در حوزه نظارت بر عرضه کالا و خدمات ده ها منطقه تبریز را کنترل کرده است.

وی با تاکید بر اینکه بررسی شکایات در ایام نوروز نیز در دستور کار قرار گرفت، تاکید کرد: با متخلفان صنفی برابر ضوابط برخورد قانونی خواهد شد و شهروندان محترم می توانند شکایات و گزارشات خود را از طریق درگاه های مختلف سکوت به ویژه سامانه تلفنی 124 ارسال کنند.

READ  پنجمین شماره مجله «بارثاوا» منتشر شد.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا