تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی جزیره در دستور کار منطقه آزاد کیش


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش، مهدی کشاورز، مدیر عامل این سازمان، ضمن بررسی عملیات اجرایی مردمی از غیبت، ابراز نارضایتی کرد.

یک برنامه روشن و منسجم مستلزم تسریع در تدوین جدول زمانی برای اجرای بخش‌های مختلف برنامه بود.

به گفته کارکنان شرکت عمران، لوله کشی و خدمات کیش به عنوان متولی بهسازی، بازسازی و نوسازی پیست و همچنین حیاط و حصار به طول 500 متر و ناودان جمع آوری آب های سطحی با پشتیبانی معاون عمران و زیربنایی وزیر راه و شهرسازی بازگشت کیش در دست اقدام است پکاتا اطراف زمین فوتبال شماره یک المپیک کیش شامل 6 خط استاندارد است که با مواد تارتان پوشانده شده و به زودی عملیات اجرایی آن به پایان می رسد.

با اتمام این طرح، رشته مذکور علاوه بر امکان برگزاری مسابقات دو و میدانی، قابلیت استفاده در سایر رشته های ورزشی از جمله پرش در سه مرحله، پرتاب نیزه و نیزه را خواهد داشت.

همچنین معرفی چمن هیبریدی برای اولین بار در زمین فوتبال مجموعه ورزشی المپیک (ترکیبی از چمن طبیعی و الیاف چمن مصنوعی) در دست ساخت است تا جزیره را برای تبدیل شدن به یک پایگاه فوتبال در کشور و بخشی از مجموعه المپیک به عنوان خاکریز چمنی در شهر اعتقاد بر این است که پس از قطع برای اجرا به محل اصلی انتقال داده شود.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه زمین تنیس افزود: زمان پیش بینی شده برای اتمام این پروژه تا پایان خرداد ماه اعلام شده است اما این پروژه باید تا 15 اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

READ  سالانه 800 معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان کرمان وارد چرخه آموزشی می شوند

وی همچنین گفت: برنامه ریزی در چنین مواقعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده باید این طرح در مهلت تعیین شده از سوی سازمان تکمیل شود.

مهدی کشاورز در حاشیه بازدید از پیشرفت 40 درصدی ساختمان جدید دادگستری کیش با ابراز نارضایتی از روند ساخت و ساز بر تسریع در کار این پروژه تاکید کرد و افزود: وصول، لذا باید به این امر توجه ویژه شود.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش تاکید کرد: تمامی پروژه های عمرانی باید دارای برنامه زمان بندی مشخص، برنامه مدون و نقشه راه و اجرا باشند و سازمان هیچ قصوری در این زمینه نخواهد پذیرفت.

وی افزود: آمار اعلام شده از پیشرفت پروژه و زمان اتمام پروژه واقعی نیست و تمامی آمار و ارقام باید دارای برنامه زمان بندی به روز و قابل تایید باشند.وی در تشریح روند بهسازی زمین اصلی تنیس گفت: این پروژه دارای تعداد بیشتری است. بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی و بهسازی و تکمیل برج های روشنایی، سازه های چادری و خاور. و سکوهای غربی تا پایان ژوئن پیش بینی می شود.

دادسرای جدید کیش در زمینی به مساحت بیش از 3000 متر مربع واقع شده است که در سه طبقه با زیربنای 3600 متر مربع در حال ساخت است. مساحت مجموعه بیش از هزار متر مربع است و برای این بنا 590 متر مربع پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است. مساحت طبقه همکف 1314 متر مربع، طبقه اول 1256 و مساحت طبقه دوم 696 متر مربع می باشد.

48


منبع

READ  قطع برق 5 حلقه چاه کشاورزی الشتر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا