ترکمنچای به سبک امباپه/فوق ستاره در لیست خروج!

با تمدید قرارداد جنجالی کیلیان امباپه تا سال 2025 به نظر می رسد به زودی شاهد انقلابی بزرگ در ترکیب پاری سن ژرمن باشیم. لوپاریزین در گزارشی مدعی شد با دستور مستقیم قطر، مدیران پاری سن ژرمن نیمار را در لیست فروش این باشگاه قرار داده اند. ستاره برزیلی که دو شب پیش پنجمین فصل حضورش در رختکن پاری سن ژرمن را به پایان رساند، در این فصل در 28 بازی 13 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل داد. با این حال مصدومیت شدید نیمار در پایان سال گذشته باعث شد تا او حدود سه ماه از میادین دور بماند و در طول فصل نتوانست در خدمت تیمش باشد.

ترکمنچای به سبک امباپه / سوپراستار در لیست شروع!

اما به نظر نمی رسد نیمار به اندازه روزهای ابتدایی حضورش در پاریس در بین مدیران باشگاه محبوبیت داشته باشد و او با مصدومیت های پی در پی مواجه شده است. برخی نشریات نیز از تمایل کیلیان امباپه برای فروش نیمار و حضور عثمان دمبله در تیم پاری سن ژرمن خبر می دهند. نه در تابستان.

شایعاتی مبنی بر بازگشت نیمار به بارسلونا وجود دارد، اما پرداخت 30 میلیون یورو در سال برای باشگاه اسپانیایی بسیار سخت خواهد بود. علاوه بر این، با توجه به رابطه خوب نیمار و توماس تول، چلسی می تواند مقصد بعدی ستاره 30 ساله برزیلی باشد. با این حال احتمالاً گران ترین خرید تاریخ فوتبال با 222 میلیون یورو در سال 2017 دیگر جایی در ترکیب پاری سن ژرمن نخواهد داشت و حضور پنج ساله نیمار در این باشگاه بدون کسب قهرمانی به پایان می رسد. لیگ.

READ  اختلاف در فدراسیون فوتبال به بالاترین حد ممکن رسید/ تغییرات مهم در راه است

251 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا