تخریب ساختمان 10 طبقه در آبادان واکنش دادستان اهواز به حاشیه مالک کلانشهر زنده است.


صادق جعفری چگنی در خصوص مطالب منتشر شده درباره مالک ساختمان فروریخته در آبادان گفت: با دستور دادستان کل کشور در روز گذشته در آبادان مستقر شدیم و اقدامات اولیه برای برخورد با عاملان، عاملان و متخلفان انجام شد. پروژه.”

وی ادامه داد: در این رابطه 11 نفر از ناظران و عوامل شهرداری از جمله شهردار فعلی آبادان و سه شهردار قبلی دستگیر و برای مالک و پیمانکار به عنوان یکی از متهمان قرار بازداشت صادر شد.

دادستان اهواز گفت: با توجه به اینکه هنگام ریزش ساختمان خود مالک داخل ساختمان بود، امروز جسد وی پیدا شد و وی جزو قربانیان است.

وی افزود: شایعات مبنی بر زنده بودن مالک ساختمان به طور کامل تکذیب می شود چرا که هویت این فرد از سوی واحد شناسایی هویت پلیس تایید شده و خانواده وی جسد را شناسایی کرده اند.

دادستان اهواز گفت: در مجموع ۱۱ نفر از جمله مهندسان ناظر، طراحان و نیروی انسانی شهرداری در ارتباط با این کلانشهر دستگیر شدند. با توجه به اینکه این پروژه به صورت مشترک توسط شهرداری و پیمانکار اجرا شده است، برخی از مسئولان شهرداری از جمله شهردار فعلی و سه شهردار قبلی بازداشت شده و تحقیقات اولیه در این خصوص ادامه دارد.

233233


منبع

READ  اعتراض خانواده قربانیان درمانگاه سینا اطهر به حکم مجرمان؛ همه به جز چهار نفر تبرئه شدند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا