تخریب ساختمان 10 طبقه در آبادان واکنش دادستان اهواز به حاشیه مالک کلانشهر زنده است.


صادق جعفری چگنی در خصوص مطالب منتشر شده درباره مالک ساختمان فروریخته در آبادان گفت: با دستور دادستان کل کشور در روز گذشته در آبادان مستقر شدیم و اقدامات اولیه برای برخورد با عاملان، عاملان و متخلفان انجام شد. پروژه.”

وی ادامه داد: در این رابطه 11 نفر از ناظران و عوامل شهرداری از جمله شهردار فعلی آبادان و سه شهردار قبلی دستگیر و برای مالک و پیمانکار به عنوان یکی از متهمان قرار بازداشت صادر شد.

دادستان اهواز گفت: با توجه به اینکه هنگام ریزش ساختمان خود مالک داخل ساختمان بود، امروز جسد وی پیدا شد و وی جزو قربانیان است.

وی افزود: شایعات مبنی بر زنده بودن مالک ساختمان به طور کامل تکذیب می شود چرا که هویت این فرد از سوی واحد شناسایی هویت پلیس تایید شده و خانواده وی جسد را شناسایی کرده اند.

دادستان اهواز گفت: در مجموع ۱۱ نفر از جمله مهندسان ناظر، طراحان و نیروی انسانی شهرداری در ارتباط با این کلانشهر دستگیر شدند. با توجه به اینکه این پروژه به صورت مشترک توسط شهرداری و پیمانکار اجرا شده است، برخی از مسئولان شهرداری از جمله شهردار فعلی و سه شهردار قبلی بازداشت شده و تحقیقات اولیه در این خصوص ادامه دارد.

233233


منبع

READ  دزد بدبخت هنگام خروج از فروشگاه برای طلا/تیراندازی به خودروهای عبوری با پلیس مواجه شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا