تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش است


به گزارش خبرآنلاین از کیش: محسن قریب مدیر عامل موسسه جشنواره ها و رویدادهای کیش با بیان اینکه شروع فصل تابستان همواره همزمان با آغاز سفر خانواده های ایرانی به مقاصد گردشگری کشور است، گفت: با ورود جدی کیش. سازمان مناطق آزاد، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، کلیه مشاغل و فعالان بخش خصوصی؛ این رویداد مهم تفریحی و گردشگری به منظور تشویق، پاداش و ایجاد فضایی شاد از 31 تیرماه آغاز و با توجه به نزدیک شدن به ماه محرم تا 14 مرداد ماه سال جاری به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.

غریب تصریح کرد: جزیره کیش به عنوان بهترین مقصد گردشگری کشور هر ساله با برگزاری جشنواره تابستانی کیش سعی دارد همه خانواده های ایرانی را برای سفری فراموش نشدنی به جزیره زیبای کیش تشویق و الهام بخشد.

وی گفت: جشنواره خرید، ورزش های آبی، تخفیف ویژه برای کلیه هتل ها، مجتمع های گردشگری، کشتی های تفریحی و سایر برنامه های گردشگری و تفریحی و برگزاری جنگ با حضور چهره های فرهنگی و هنری، مجریان و مجریان توانمند کشور. یکی از ویژگی‌های قابل توجه جشنواره تابستانی کیش را برشمرد و افزود: گردشگرانی که از سراسر کشور به این جزیره سفر می‌کنند هر شب از هدایا و جوایز قرعه‌کشی این جشنواره بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل موسسه جشنواره ها و رویدادهای کیش با دعوت از تمامی خانواده های ایرانی برای شرکت در برنامه های متنوع بیست و پنجمین جشنواره تابستانی کیش خاطرنشان کرد: هر شب ده ها جایزه مختلف از جمله «لوازم برقی، لوازم خانگی، هدایای ویژه هتل» اهدا می شود. باشگاه‌های تفریحی دریایی و مجتمع‌های توریستی در جنگ‌های شبانه برای عموم مردم قرعه‌کشی می‌شوند.

READ  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

محسن قریب در ادامه سخنان خود افزود: در پایان هر هفته مجموعه ای از لوازم خانگی شامل «یخچال ساید بای ساید، تلویزیون، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی» به عنوان جهیزیه برای برنده این مراسم قرعه کشی خواهد شد. اهدا شود.

غریب تصریح کرد: مسافرانی که پس از اعلام کد خود در مراسم قرعه کشی، به نسبت تعداد جوایز اعلام شده در مرحله برنامه، بلیط قرعه کشی خرید از بازارهای کیش را دریافت می کنند؛ برنده جوایز ارزنده ای در جشنواره تابستانی کیش خواهند شد.

وی در ادامه تاکید کرد: مسافران برنده جوایز این رویداد می توانند پس از دریافت معرفی نامه از فرودگاه و گمرک جوایز خود را به شهر مبدا انتقال دهند.

شرایط و ضوابط قرعه کشی بیست و پنجمین جشنواره تابستانی کیش لازم به ذکر است: داشتن کارت اقامت در یکی از هتل های کیش و بلیط هواپیما رفت و برگشت.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا