تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت تحصیلات تکمیلی تعیین شد


ماگ امسال

تعداد داوطلبان

در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال 647 هزار و 209 داوطلب (از جمله داوطلبان شرکت در آزمون دوم) شرکت می کنند که از این تعداد 339 هزار و 906 نفر زن و 307 هزار و 303 نفر مرد هستند.

زمان توزیع کارت

روند تحویل کارت ورود به جلسه این آزمون در روز دوشنبه 26 اردیبهشت درو آموزش الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد. متقاضیان باید از روز دوشنبه 26 اردیبهشت لغایت سه شنبه 27 اردیبهشت ماه با درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش تماس گرفته و کارت ورود به جلسه آزمون را پرینت و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام (در صورت نیاز) اقدام نمایند.

اقدامات لازم برای برگزاری آزمون مقطع کارشناسی ارشد با رعایت کلیه مراحل بهداشتی در 186 شهر و 386 ناحیه اصلی انجام شده است.

عواقب عدم انطباق معدل

مغایرت معدل مشخص شده توسط داوطلب با معدل مقطع کارشناسی منجر به ابطال پذیرش در کد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد می شود، بنابراین متقاضیان باید در این زمینه دقت زیادی داشته باشند.

با توجه به اینکه 20 درصد معدل مقطع کارشناسی به عنوان تراز در نمره کل داوطلب اعمال می شود و میانگین معدل منقضی شده برای مقطع کارشناسی و میانگین نمرات مدرک مرتبط به عنوان تراز اعمال خواهد شد. متقاضیان باید در صورت وجود مغایرت در معدل کارت ورود به جلسه احتیاط کنند و در جلسه متذکر شدند که سریعاً معدل را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ویرایش کنند.

بیشتر بخوانید:

3000 دانش آموز در المپیاد علمی کشور به رقابت می پردازند

زمزمه افزایش سهمیه رشته های پزشکی در آزمون ورودی جهانی

233231

READ  چرا ثبت آثار در یونسکو مهم است؟


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا