بی نظمی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی شهرک شاهرود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان سمنان، علی تشندل با اعلام این خبر گفت: هفدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان سمنان به ریاست مهندس سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان و حضور دکتر هانی نماینده مردم در شورای اسلامی و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.

وی گفت: در این جلسه که با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان شاهرود برگزار شد، مشکلات بیش از 17 واحد تولیدی در بخش های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و میراث فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد. برای رفع موانع پیش رو گرفته شده است.

مدیرکل سمت استان تصریح کرد: تسهیلات پذیرایی، بانکی، زیربنایی، واگذاری زمین، مالیات و تامین اجتماعی از جمله موضوعات و مشکلات اصلی است که مدیران واحدهای تولیدی در این جلسه مطرح کردند.

علی تشندل افزود: سیاست های استانداری بر این اساس است که جلسات کارگروه رفع موانع تولید استان متمرکز بر مرکز استان نباشد و این جلسه نیز در همین راستا در سال جاری برگزار شد. شهر شاهرود و این مشکل مدیریت شهرهای تابعه را دشوار می کند. برای رفع تنگناهای تولید و حل سریعتر مشکلات استفاده می شود.

48


منبع

READ  سال 1401 سال طلایی تولید پتروشیمی بود که توسط تندگویان کشته شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا