بیرانوند، گرانترین گلر تاریخ لیگ می‌شود؟/عکس

هفته گذشته علیرضا بیرانوند از پایان حضورش در تیم بوآویستا خبر داد و اعلام کرد که کارش در تیم پرتغال به پایان رسیده و به دلیل ناتوانی در نشان دادن توانایی هایش اردوی بوآویستا را ترک می کند.

این خبر موجی از خوشحالی را در میان برخی از هواداران پرسپولیس برانگیخت چرا که فکر می کردند بیرانوند یکی از مقرون به صرفه ترین خریدهای آنها خواهد بود و به راحتی جذب پرسپولیس می شود، اما ماجرا به این سادگی نیست.

اگرچه بیرانوند در هفته ها و ماه های اخیر به پرسپولیس ابراز علاقه کرده است، اما پایان قراردادش با بوآویستا به معنای انتخاب تیم بعدی اش نیست. بیرانوند در ژوئن 2016 با قراردادی 3 ساله به آنتورپ پیوست و حالا یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است تا باشگاه بلژیکی تصمیم گیرنده اصلی پرونده دروازه بان تیم ملی ایران باشد.

به گزارش روزنامه رکورد، باشگاه بوویشتا بند دائمی قرارداد یک میلیون یورویی علیرضا بیرانوند را فعال نخواهد کرد تا مشخص شود باشگاه آنتورپ مبلغی یک میلیون یورویی برای انتقال خود در نظر گرفته است. یک تیم اروپایی اما شنیده ها حاکی از آن است که پرسپولیس برای این انتقال هزینه کمتری خواهد کرد.

با توجه به اظهارات بیرانوند در حین قرارداد قرضی، آنتورپ از درخواست قبلی 300 هزار یورو ضرر کرده و حاضر است 700 هزار یورو به بیرانوند در اختیار پرسپولیس بگذارد. رقم بسیار بالایی برای یک تیم ایرانی.

اما مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که قصد پرداخت فسخ قرارداد را ندارند و همچنین به ایجنت علیرضا بیرانوند گفتند که خودش باید قرارداد را در بلژیک حل کند و به ایران بیاید که در این صورت پرسپولیس حقوق مطلوبی را ارائه می کند.

READ  مجتبی جباری:تیم زمان ما باید ۱۰ سال قهرمان ایران می‌شد!

شاید حد وسط به خدمت گرفتن این بازیکن و تمدید او با آنتورپ باشد که البته ممکن است در صورت وجود مشتری برای بیرانوند، باشگاه بلژیکی حاضر به پذیرش این گزینه نباشد.

به نظر می رسد دیگر باشگاه های ایرانی شاید بتوانند یک بار برای همیشه بیرانوند را جذب کنند. مثل اتفاقی که در داستان شهریار مقانلو افتاد.

با این حال پرسپولیس همچنان در مذاکرات این انتقال فرصت پیشروی دارد اما برخلاف تصور اولیه، انتقال سختی برای قرمزها رقم خواهد خورد.

بیرانوند گران ترین دروازه بان تاریخ لیگ شد؟  عکس

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا