بیانات نماینده ولی فقیه در لرستان در واکنش به حوادث خرم آباد


به گزارش خبرآنلاین از لرستان، بیانات حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه خرم آباد در خصوص برگزاری مراسمی به نام روز خرم آباد در 30 اردیبهشت در قلعه تاریخی فلک. الافلاک به شرح زیر است:

در شهر خرم آباد شاهد اتفاقاتی هستیم که با فرهنگ دینی، اسلامی و ایرانی ما ناسازگار است. علل و عواملی که کل فرهنگ اسلامی و ایرانی ما را تهدید می کند، باید از بین برود تا شکوه و عظمت اسلامی حاکم شود.

سال هاست در استان مراسم هایی برگزار می شود که نه در رشد اقتصادی استان تاثیری دارد و نه پیشرفت و ارتقای فرهنگی و مذهبی…

همه می دانیم که باید پاسخگوی اعمال خود باشیم، باید از اتفاقاتی که باعث می شود مردم، نیروهای متدین، متدین، انقلابی و از ما فاصله بگیرند دوری کنیم.

در این شرایط نیازمند همدلی، وحدت، برنامه ریزی امور به گونه ای هستیم که بتوانیم پاسخگو باشیم اگر همه دستگاه های ذیربط; هنجاری و فرهنگی؛ وظایف خود را انجام دهید؛ ما مشکلاتی را که با فرهنگ دینی، اسلامی و ایرانی ما سازگار نباشد ندیده ایم و وضعیت بهتری را دیده ایم.

عقلانیت، اخلاق، حفظ شئونات اسلامی در آموزه ها و سنت های اسلامی ما کاملاً وجود دارد. همه اقوام به حیا و عفاف پایبند هستند، اما جامعه ما تا حدودی از این …

با ترویج و تبیین فرهنگ غنی اسلامی، عفاف و حجاب باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود و فرهنگ بی حجاب را ترویج کند. نهاد خانواده را ویران می کند…

READ  ابراز همدردی مجموعه پلیس با خانواده قربانیان / پلیس حاضر در محل از دقایق اولیه حادثه

حجاب «حق الله» است، هیچکس نمی تواند حجاب را «حق الله» زیر پا بگذارد…

قوانین نظارت و رعایت عفاف و حجاب در کشور کم نیست. اما باید توجه بیشتری به اطلاع رسانی، افزایش دانش و اجرای …

در تمام ایام سال باید برای فرهنگ سازی و ترویج عفاف و حجاب و رعایت شئونات اسلامی در سطح جامعه تلاش کنیم. منتظر بروز یک ناهنجاری اجتماعی نباشید. بعد اقدام کنیم…

اگر مکان برای تفریح ​​و استفاده مناسب خانواده ها و گروه ها در نظر گرفته شده است، نباید به محل بدحجابی و بی حجابی گروهی تبدیل شود.

سید احمدرضا شاهروحی

نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه خرم آباد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا