بیانات سپاه حضرت کمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز قدس


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، متن بیانیه سپاه حضرت کمربنی هاشم (ع) به شرح زیر است:

به نام خدا
سبحان الزی اسری ببد من المسجد لیله الحرام به الاقصی المسجد الزی برکنا حوله لنریح من یتنا عنه هو السمی بصیر (سوره اسراء، آیه 1)
روز قدس روز جهانی ج. روزی نیست که فقط وظیفه به خدایان آن را داشته باشید. روز تقابل مستضعفان مستکبرانند. این روزی است که باید به همه نیروها هشدار دهیم اسلام دیگر تحت کنترل شما و اعمال شیطانی شما نیست. “من خمینی (ره) را دارم”
امروز این سوال مطرح است فلسطین شاخصی است بین پایبندی به اصول انسانی و مخالفت با اصول انسانی است.
“امام خامنه ای (مدظله العالی)”
زنده نگه داشتن روز جهانی قدس به عنوان محور مقاومت و وحدت جهان اسلام و نشان دادن وحدت امت اسلامی در حمایت از انتفاضه و آرمان قدس شریف به عنوان اولین مسئله جهان اسلام.تنظیم.

رویدادهای اخیر جهان، به ویژه حمایت اروپا از مردم اوکراین و بی توجهی جهانی به مسئله 74 ساله فلسطین! اهمیت بزرگداشت این روز بزرگ بیشتر شده است.

روز جهانی قدس 1401 به عنوان معیار عزت و ذلت امت اسلامی در این سال و اولین سال قرن جدید نسبت به سال های گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند تغییر رویکردها و اقدامات در راستای این رویداد بزرگ و سرنوشت ساز جهانی است. .

نیاز به جشن گرفتن روز جهانی قدس به عنوان صدای محکم و کوبنده امت اسلامی در برابر مستکبران دنیای برکسیت پوشیده نیست. بی شک کم رنگ شدن و فراموشی این یوم الله یکی از آرزوهای غیر قابل توضیح نظام سلطه است.

READ  برگزاری همایش فرهنگی هنری بسیج در شاهرود

با توجه به شرایط خاص امسال در حالی که حوادث ناشی از فروپاشی داعش و شکست خفت بار تروریست های تکفیری برای رسیدن به اهداف شوم خود از محور مقاومت و خیانت ها و خباثت های اخیر برخی از دولت های به ظاهر اسلامی برای عادی سازی روابط با رژیم دروغین و صهیونیستی در کنار مواضع ننگین و شرم آور، تاکنون به دلیل محدودیت ها کاری انجام نداده است. سال ها تاج گذاری و عدم اقدام میدانی، برگزاری باشکوه و پرشور راهپیمایی روز قدس امسال و بیداری و هوشیاری جامعه می تواند بار دیگر عزم، اراده و وحدت امت اسلامی به ویژه ملت انقلابی و قهرمان ایران را تقویت کند. در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انتفاضه دنیا را در معرض دید قرار دهید.

ما پاسدار و نوازنده باس حضرت کمربنی هاشم علیه السلام هستیم چهارمحال و استان بختیاری در احد ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه مردم بم ایران ما می خواهیم زنده بمانیم روز جهانی قدس با شعار محوری «روز جهانی قدس، محور وحدت امت اسلامی، شکستن خط سازش با رژیم غاصب» به دعوت ائمه انقلاب برای همراهی با مظلومان و حمایت از اولین مسلمان جهان قبله، بار دیگر حماسه ای از حضور پرشور او در راهپیمایی های روز قدس در سراسر استان بود.
باید بگویم؛ شهرکرد، لردگان، فارسان، بروجن، اردل، کیار، خانمیرزا، بن، سامان، کوهرنگ و هاشم (ع) تیپ 44 سپاه پاسداران فرودگاه شهرکرد، سازمان بسیج فرهنگیان، بسیج دانشجویی، بسیج کارگری و کارخانه، بسیج اداری، پایگاه اصناف ، بسیج حقوق دانان، بسیج زائران و هیئات مذهبی، بسیج پژوهش، بسیج سازندگی و محرومیت زدایی، بسیج جامعه پزشکی، بسیج علمی و روحانیت، بسیج اساتید، بسیج مهندسین صنعتی و عمرانی، بسیج رسانه و بسیج خبرنگاران، بسیج پیشکسوتان، بسیج مساجد و محلات و بسیج جامعه زنان با صدور پیام های جداگانه ضمن اعلام آمادگی برای شرکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس توسط ملت بزرگ ایران به ویژه مردم غیور و ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری برای خلق حماسه ای نو در این روز بزرگ دعوت بو د

READ  دانشگاه ها و مدارس اصفهان در روزهای ۲۲ و ۲۳ دی ماه تعطیل است


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا