بوی بهبود از سفر به خوزستان می آید


پیمان نبهانی گفت: جلساتی در خصوص خدمات و تسهیلات مسافری در نوروز برگزار کردیم که در این جلسات ستاد اجرایی (استانداری خوزستان) وظایف هر دستگاه را مشخص کرد.

وی ادامه داد: تاسیسات آبرسانی و زیرساختی استان قابل رفع است و طرح های اسکان مسافر بر اساس روحیه مسافران در سراسر استان بازنگری شده و در حال اجراست.

نبهانی با بیان اینکه مسیرهای خوزستان با شلوغی مواجه شده است، گفت: برای هتل ها وضعیت اسکان 100 درصد است و همچنین مسافرانی که امکان اقامت در هتل ها را ندارند می توانند در مدارس استان اقامت کنند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان افزود: کمپ های دولتی، مهمانسراها، پارک ها و سالن های ورزشی نیز برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

وی گفت: برخی از مسافران همچنان در کمپ های عشایری هستند. برخی از مسافران بر اساس علایق شخصی دوست دارند در چادرهای عشایری زندگی کنند و ما شرایط را برای رفاه بهتر این مسافران فراهم کرده ایم.

نبهانی همچنین با بیان اینکه راه های استان مرمت و بهسازی شده است، گفت: اداره کل راهداری و اداره کل امور فنی عمرانی، حمل و نقل و ترافیک به منظور رفع خسارت و جلوگیری از تخلفات و ناهنجاری ها به صورت روزانه تخلفات را رصد می کنند. برای شناسایی آنها

وی افزود: همکاران و بازرسان مخفی به طور مرتب از کمپ ها، اسکان و امکانات مسافران بازدید می کنند و هر آسیبی که ممکن است به مسافران وارد کند به صورت روزانه رصد و پیگیری می شود.

رئیس اداره گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: جریان سفر به استان خوزستان این نوید را می دهد که کیفیت خدمات در استان خوب است و تمام هدف ما جلب رضایت مردم است.

READ  نیاز به تکمیل تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه 1600 میلیارد تومان است


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا