به سامانه های ثبت کالاهای اساسی دسترسی نداریم/ هرمزگان یکی از استان های با امنیت بالا است

به گزارش خبرآنلاین “سردار حسین اشتری” فرمانده کل کشور وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در مرزبانی و انتظامی استان عملکرد خوبی داشته است، افزود: و تامین امنیت روانی و کشفی و همچنین در تمامی اقدامات پیشگیرانه و مبارزه با جرایم موفق است. وی استفاده از کادر آموزش دیده و متخصص، تجهیزات و استفاده از فناوری روز را در برقراری امنیت و موفقیت در استان موثر می داند و می افزاید: مردم هرمزگان همکاری بسیار خوبی با پلیس دارند و این استان یکی از استان های کشور است. استان‌ها با اشاره به اینکه کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در خط مقدم یگان‌های پلیس قرار دارند، افزود: اصلاح فرآیند، کاهش مأموریت، یادگیری روش‌های جدید و استانداردسازی رفتار سازمانی و حرفه‌ای‌سازی باید مورد تاکید قرار گیرد. از اطلاع رسانی به مراجع ذیربط بویژه قوه قضائیه ادامه داد: آن را در سراسر دنیا اجرا خواهیم کرد سردار آشتا بیش از 70 درصد پرونده ها به صورت الکترونیکی به قوه قضائیه ارسال شد. وی افزود: این موضوع باعث افزایش سرعت و دقت همکاران و صرفه جویی در وقت همکاران و افراد و تجهیزات لازم می شود. وی افزود: حضور نیروی انتظامی و گشت در محلات باید ملموس باشد تا مردم احساس آرامش و امنیت کنند و افسران و فرماندهان نیروی انتظامی نیز باید بر مشارکت اقشار مختلف مردم در ایجاد امنیت و توسعه امنیت محله خود تمرکز کنند. “

ما به سامانه های مورد نیاز برای ثبت کالاهای اساسی دسترسی نداریم

فرمانده کل کشور از انباشت کالا و کشف انبارها خارج شد و در این خصوص گفت: بیشتر کالاهای مورد نیاز مردم انباشته شده است و با نظارت و نظارتی که انجام شده، ما همکاران جمع شده اند. قادر به شناسایی انبارها و بازگرداندن کالاهای مورد نیاز مردم در اختیار آنهاست. سردار اشتری افزود: قرارگاه امین برای مقابله با انبار کالا راه اندازی شد و اقدامات برای کنترل پاسگاه ها در محورهای مواصلاتی، مرزهای آبی و زمینی تشدید شده است. وی افزود: در طرح ملی مبارزه با انباشت کالاهای اساسی در چهار روز گذشته 690 تن روغن، 365 تن گندم و آرد، 76 تن مواد دامی، 2593 تن شکر و 164 تن برنج کشف شد. . سردار اشتری همچنین گفت: در فروردین ماه امسال 117 پرونده به ارزش 3 میلیارد و 439 میلیارد و 871 میلیون ریال تشکیل و 121 متهم دستگیر شدند. وی در خصوص آمار انباشت سال گذشته گفت: در این مدت یک هزار و 637 فقره انباشت به ارزش 24 میلیارد و 293 میلیارد ریال تشکیل و یک هزار و 736 متهم در این خصوص دستگیر شدند. وی گفت: ما هنوز سیستم هایی را داریم که باید ثبت نام کنیم محصولات اصلی مهم این است که مردم از تولید به مصرف دسترسی ندارند و خلأهایی در این زمینه وجود دارد که وزارتخانه های مختلف می توانند به ما کمک کنند.

READ  نمونه برداری از 200 تن کود شیمیایی 13 درصد فسفات در لرستان

ارائه پایگاه ها و سیستم های لازم

فرمانده کل کشور با تاکید بر اینکه پلیس در گمرک فعال است و باید زیرساخت ها و سامانه های لازم را در اختیار داشته باشیم، گفت: اما در این شرایط اقدامات و کشفیات خوبی در زمینه مواد مخدر و پیش سازها انجام شده است. در گمرکات و تنگناها.» سردار اشتری افزود: تلاش همکاران ما در هرمزگان قابل تقدیر است و دستگاه های ذیربط باید همکاری مضاعفی با فرماندهی انتظامی هرمزگان داشته باشند. فعالیت ها کارآمدتر است.وی یادآور شد: و اکتشافات بسیار خوبی انجام داد اما اگر فرماندهی پلیس اطلاعات بیشتری داشته باشد مشخص می کند کارآمدتر باشد.”

84 درصد پرونده های صلح به مراکز مشاوره هرمزگان هدایت می شود

فرمانده کل کشور بیش از 84 درصد موارد مربوط به مراکز مشاوره و حلقه های اجتماعی هرمزگان مربوط به صلح است. قوه قضاییه نرسیده است. وی میانگین کشوری را در این زمینه 80 درصد ذکر کرد. سردار اشعری در ادامه یافته های پلیس و دریابانی هرمزگان در مبارزه با مواد مخدر و قاچاق سوخت وی گفت: طی چند ماه گذشته بیش از 10 تن انواع مواد مخدر، بیش از 30 میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف شده است که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیم احتیاطات لازم را در زمینه مواد مخدر انجام دهیم. سوخت ها و قاچاق مواد مخدر.»

ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی و یگان های دریایی هرمزگان

گفتنی است، ظهر دیروز فرمانده کل کشور برای ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی و دریابانی به استان هرمزگان سفر کرد. وی از برخی کلانتری های بندرعباس بازدید و در جریان اقدامات و رفتار آنها قرار گرفت.

READ  راه اندازی صندوق قرض الحسنه خبرنگاران و اصحاب رسانه آذربایجان شرقی

به سامانه های ثبت کالاهای اساسی دسترسی نداریم/ هرمزگان یکی از استان های با امنیت بالا استبه سامانه های ثبت کالاهای اساسی دسترسی نداریم/ هرمزگان یکی از استان های با امنیت بالا استبه سامانه های ثبت کالاهای اساسی دسترسی نداریم/ هرمزگان یکی از استان های با امنیت بالا است


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا