بنیاد مستضعفان: عامل تیراندازی در ایلام نه اخراج شد و نه اخراج شد


در بیانیه بنیاد مستضعفان آمده است: این بنیاد ابتدا با ابراز تسلیت به خانواده های داغدیده و تسلیت به مردم عزیز ایلام که در اثر این حادثه دلخراش جریحه دار شد، معتقد است که در راستای تنویر افکار عمومی. نظر و پاسخ به برخی شبهات و تصورات دور از واقعیت. فضای رسانه ای برای آگاه سازی مردم از مشکلات.

این اطلاعیه می افزاید: ضارب و عامل این حادثه تلخ، کارمند قراردادی اداره کل اموال مستضعفان ایلام است که از اول مردادماه به عنوان حراست و بر خلاف برخی اطلاعات نادرست ارائه شده در رسانه ها، نه «اخراج» یا «اخراج» وی مطرح نشده است و دیروز حقوق اردیبهشت ماه او با احتساب افزایش حقوق 1401 به حسابش واریز شد.

عامل این جنایت هولناک همانند سایر کارکنان سازمان املاک و مستغلات طی سالیان همکاری با اداره کل ایلام از حقوق قانونی و مسکن، مزایا، وام و تسهیلات بهره مند شده است. او در این زمینه مشکلی نداشته و نداشته است.

همچنین بنیاد مستضعفان به منظور شناسایی هرچه سریعتر ابعاد مختلف پرونده و روشن شدن انگیزه های احتمالی عامل مسلح این حادثه، همکاری و هماهنگی با مقامات قضایی و انتظامی را دنبال می کند.

در نهایت بنیاد مستضعفان با تسلیت مجدد به خانواده های قربانیان این جنایت هولناک و آرزوی سلامتی برای همکاران مجروح این حادثه اعلام کرد که در کنار آنها بوده و برای تسلی خاطر بازماندگان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. و کمک به بهبودی بستگان مجروح. .

بیشتر بخوانید:

گروگان گیری در ایلام

4747


منبع

READ  فرود اجساد کوهنوردان فوت شده در دماوند در زمستان سقوط کرد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا