بمب‌ گذاری فوتبال توسط براتی استفاده از نام علی دایی!

فرهاد عشوندی: علی دایی; او بدون شک بزرگترین نام فوتبال ایران است. پیشانی فوتبال ما. جایی بالاتر از همه لژیونرها، اسطوره پروین و حجازی و بالاتر از پرویز گلیچانی. قطعا پلی بین فوتبال ایران و جهان فراتر از آن است.

مردی که روزگاری در اواسط جام جهانی پس از شکست مقابل عربستان سعودی قربانی تصمیم سیاسی محمود احمدی نژاد شد. او 4 سال بیشتر است که مربی نمی شود چون روی سکو صحبت می کرد و حرف های تند می زد و پشت عواقبش بود.

کارلوس کی روش مدام دستش را بالا می گرفت و بهترین جایگزین را برای روزهای بعد ارائه می کرد.

انفجار فوتبالی از براتی با نام علی دایی!

توئیت جنجالی رهبر اصلی سرنگونی عزیزی هادم!

اما علی دایی سال هاست مربیگری نمی کند و اخیرا از آرامش خارج از فوتبال صحبت کرد. هر چند وسوسه نیمکت نشینان تیم ملی که در جام جهانی به راحتی نمی توان از پس آن رفت، اما چیزی که نام علی دایی را به یکباره بر سر زبان ها انداخت توییتی است که احتمالا می تواند سال ها به عنوان یک ضد در دوره های مختلف مدیریتی عمل کند. ارزش یادگیری را دارد.

انفجار فوتبالی از براتی با نام علی دایی!

توییتی از حقوقی ترین چهره هیئت مدیره فدراسیون فوتبال که بالاترین مراحل حقوق بین الملل را گذرانده است، در بالاترین مجامع بین المللی حقوق ورزش جهان جایگاهی دارد. او اساسنامه فعلی فدراسیون فوتبال را نوشت و یکی از رهبران اصلی سرنگونی شهاب عزیزی هادم بود.

او که امروز احتمالاً مهمترین مسئولیت تهیه پیش نویس وضعیت مورد مناقشه فوتبال و احتمالاً گزارش روند پیشرفت این پرونده در فیفا، پرونده حساس مارک ویلموتس در دادگاه CAS و دادسرا برای توقیف ساختمان ششمین فدراسیون فوتبال را بر عهده دارد. ، توئیت های ناگهانی برای تیم ملی. زند گزینه های مربیگری را معرفی می کند.

READ  همسرم گفته بود که در دربی گل می‌زنم

جانشین احتمالی اسکوچیچ پس از حمایت استیلی را به شما معرفی می کنیم!

براتی زمان پس از 15 پیروزی متوالی دراگان اسکوچیچ و درست پس از شکست این تیم در سئول این تصمیم را گرفت. تیم اسکو در این دیدار طارمی، جهانبخش، قدوس و محرم را در اختیار نداشت. این تیم بازی را 2-0 باخت و بسیاری از منتقدان می گویند اسکوچیچ مربی مسابقات بزرگ نیست.

حالا که فشار روی اسکوچیچ تنها با یک باخت بیشتر شده و با توجه به اینکه موضع رسمی فدراسیون مصاحبه حمایت از حمید استیل سرمربی تیم ملی است، این توییت برای شما کاملا فنی است، با توجه به اینکه یکی از اعتراض او به سازمان قبلی مداخله غیرتخصصی بود، اینها مسائل فوتبالی بود، چالش عجیبی برای فدراسیون.

انفجار فوتبالی از براتی با نام علی دایی!

بیشتر بخوانید:

علی دایی جانشین اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال؟ عکس

با رفتن به جام جهانی با اسکوچیچ سوژه خنده دنیا می شویم

توییت جنجالی فدراسیون فوتبال برای علی دایی و ماجرای پاکسازی آن!

بحران سازی در درون فدراسیون!

ملی پوشان خود را برای دیدار مقابل لبنان در اردوی مشهد آماده می کنند و این احتمال وجود دارد که وضعیت اسکوچیچ که پیش از این تحت فشار شدید و بحران مشروعیت قرار داشت، برای کنترل کمپ دشوارتر شود.

او که با تیمش سریع ترین مسیر ممکن را طی کرده، حالا با بحران یکی از هشت تصمیم گیرنده فوتبال مواجه شده است. وی به صراحت اعلام کرد که مدیون اخراج اسکو چ i چ است و اظهارات خود را علنی کرد. حتی در حالی که سایر منتقدان از گزینه بزرگ خارجی صحبت می کنند، او گزینه داخلی مورد نظر خود را معرفی کرده است. البته بدون اینکه ضمیمه فنی این تصمیم مشخص شود. اما صحبت های او در شرایطی که تیم ملی برای قرار گرفتن در گروه بهتری در جام جهانی نیاز مبرمی به تیم و جایگاه بهتر در رده بندی دارد، سرمربی را به بحران مشروعیت کشاند. علی دایی را مقابل منتقدان قرار داد و بحران را به اردوی تیم ملی و سازمان موقت فوتبال رساند.

READ  چه کسی زودتر از همه از تصمیم امباپه خبر داشت؟

انفجار فوتبالی از براتی با نام علی دایی!

در حالی که این بحث قطعاً پتانسیل مطرح شدن در جلسات هیئت مدیره را داشت، سازمان‌های فنی فوتبال باید ابتدا تحلیل دقیقی از شرایط فنی موجود، الزامات آینده فوتبال و گزینه‌های مختلف انجام می‌دادند و در فرآیندی به دور از حاشیه به نتیجه می‌رسیدند. شد.

اینکه چرا براتی چنین بمبی را جلوی فوتبال ملی می گذارد، سوالی است که او باید پاسخی شخصی برای آن داشته باشد که شاید به نفع جمعی و حتی ملی بوده است.

253251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا