برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر اعلام شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نمایش های «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان در سالن اصلی، «هملت پشتوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتوهی در تالار چهارسو و «جیغ بی صدا» به کارگردانی محمد هادی عطایی. در تالار سایه ها تا پایان اجرا در روز جمعه 3 اردیبهشت ماه و در روزهای آینده میزبان چندین نمایش جدید از علاقه مندان در سالن های مختلف مجموعه تئاتر شهر خواهد بود.

در تالار اصلی، با پایان یافتن نمایش «دکتر نون همسرش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان، از یکشنبه 7 خرداد نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی با نگاهی به زندگی. پروین اعتصامی شاعر معاصر کشورمان ساعت 19:30 با مدت زمان 120 دقیقه و بهای بلیت 70، 80 و 100 هزار جلدی روی صحنه می رود. ضمنا حضور هوشنگ گاوانلو، مجید رحمتی، حمید حسینی، سهیل ملکی، مریم ندایی و آتنا تندرو به عنوان بازیگران این نمایش تا کنون قطعی شده است و اسامی نهایی بازیگران در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

در تالار چهارسو، نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی، نمایش «اسب های ویک هاوس» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی رضا کرمی زاده با بازی نازنین نادرپور، سید محمد سعیدی، ساجیه عاشوری، صدا نظری شکری کمس خواهد بود. از یکشنبه اول خرداد ساعت 19:45 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 60000 تن روی صحنه می رود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «دختر به فرشته گفت، اما من تا به حال اسبی را از نزدیک ندیده ام. وقتی او را نمی شناسم چگونه می توانم به او کمک کنم؟ فرشته دست دختر را گرفت و به سمت چشمه برد. صدای قورباغه و شکستن تکه های کوچک چوب زیر پای یک دختر بود. دختر تا به حال بهار به این زیبایی ندیده بود… فرشته گفت بهار را می بینی؟ اون موقع هیچ صدایی نیومد … دختر هر وقت می رفت فرشته رو نمی دید و هرجا می رفت به جایی نمی رسید. باد در حال وزیدن است. اسب گم شده بود. صدای جیرجیرک از دست رفت. “بهار گم شد.”

READ  ماه رمضان و عزاخانه‌ای به نام تلویزیون

بر اساس این گزارش، ممورلوک به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی و با بازی سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده، پردیس شیروانی، محمدرضا نجفی و ایمان دبیری نیز تا سه شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 20:15 به مدت 80 دقیقه و بلیت افتتاح می شود. قیمت 60000 تن اجرا در تالار قشقایی ادامه دارد.

در پایان این نمایش در تالار قشقایی، نمایش «چرا زنده» به نویسندگی لیلی ایوری و کارگردانی الهام شعبانی با بازی (به ترتیب ظاهر) یلدا عباسی، ساناز نجفی، حدیث میرامینی، حمیدرضا محمدی، آیت الله کیانپور به نمایش درآمد. تومای دانش بهزادی و سمیه برجی از دوشنبه دوم خرداد ساعت 20 با مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 60 هزار تن میزبانی می کنند. در توضیح این نمایشنامه آمده است: «نترس، نترس، نترس، نترس… بله، نترس… من فقط روزنامه نگاری هستم که ستونی با یک هزار کلمه … این است “

«بهشت حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و بازیگری و کارگردانی ویدا موسوی و بازی علی صادقی، سحر زلفی، مرصاد کمالی، طهورا شیخ السلمی، امین ویریکوند، علی رنجبریان و امیرحسین ولی خبر دیگری است.تئاتر شهر. فریاد خاموش به کارگردانی محمدهادی عطایی از 10 خرداد ساعت 20 به مدت 40 دقیقه و قیمت بلیت 50 هزار تن در تالار سایه ها روی صحنه می رود. در خلاصه داستان بهشت ​​حکیموله آمده است: «به اصرار نامزدش حکیموله، آینه یک دختر افغان از مزار شریف به کرچک ایران مهاجرت کرد، اما در کرچک با شرایط مطلوبی مواجه نیستند. به همین دلیل است که کارچاک را ترک می کنند و این بار به ترکیه می روند.

READ  حمله کیهان به یکی از سامانه‌های شبکه نمایش خانگی: ولنگارید!

نمایش «آخرین تجربه ها» به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی حسین کشفی اصل با نمایش (به ترتیب حروف الفبا) محمد ارفعی، کیمیا جواهری، رامونا شاه، شهاب عباسیان، امین قنبری، مرضیه نوشین دو دلا ادامه می یابد. 2 خرداد ساعت 19:00 60 دقیقه و بهای بلیت 50000 تن در کارگاه تئاتر به روی صحنه می رود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: سیر یک قرن زندگی یک خانواده.

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا