بررسی مشکلات کارکنان شرکت گاز شاهرود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان؛ سید جواد حقیقت حسینی به همراه معاون بهره برداری و اعضای هیأت مدیره با حضور در اداره گاز شاهرود و توابع آن ضمن تقدیر از زحمات کارکنان، فرصتی را برای بیان درخواست ها و پیشنهادات آنان فراهم کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با تاکید بر اتحاد و همدلی شکل گرفته در بین همکاران اداره گاز شاهرود گفت: بزرگترین سرمایه این شرکت سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی آن است و برای انجام کارهای بزرگ نیازمند ایجاد اتحاد و همدلی در خط مقدم هستیم. همه فعالیت‌های ماست و همه باید در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب برای «تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زا» تلاش کنیم و با برنامه‌ریزی مناسب بیش از پیش پیش برویم.

وی رسیدگی به دغدغه ها و تلاش های کارکنان را یکی از مهمترین موضوعات و اولویت های مدیریت عالی سازمان عنوان کرد و افزود: حمایت مناسب از نیروی انسانی سازمان که منجر به رضایت شغلی و افزایش بهره وری می شود از مهمترین برنامه ها است. خطاب به مدیران ارشد شرکت؛ روحیه توصیه و احترام به کارکنان باید در تمامی اقشار مختلف شرکت نهادینه شود.

در پایان کارکنان ادارات گاز شاهرود، بسطام، مجن و کلاته خیج با ارائه گزارش به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات خود برای پیشرفت پرونده ها و دغدغه های خود در موضوعات مختلف پرداختند. با جمع بندی مطالب مطرح شده و موضوعات مربوط به حوزه ها تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است.

48


منبع

READ  رفع تداخل اراضی قزوین در سال آینده تکمیل می شود
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا