بدون تماشاگر بودن بازی ایران و لبنان هنوز اعلام نشده است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; حمید استیلی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 مقابل لبنان بیان کرد: بعد از بازی دیروز با کره جنوبی ساعت 2:30 بامداد از این کشور خارج و ساعت 9 صبح به وقت ایران به مشهد رفتیم. امروز رسید از فرودگاه به سمت هتل پردیسان حرکت کردیم. پس از صرف صبحانه از تمامی بازیکنان و اعضای تاج تست گرفته شد. ساعت 17:00 به آزمایشات پاسخ دادند که خوشبختانه جواب منفی بود.

وی ادامه داد: بچه ها امروز به استخر رفتند و زیر نظر پزشکان و ماساژورها بهبود یافتند. سعید عزت الله و صادق محرمی که در کره جنوبی با ما بودند برای دیدار با لبنان به تیم اضافه می شوند. علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی تا فردا به جمع ما اضافه می شوند. مرتضی پورعلی گنجی نیز در اردوی تیم ملی حضور دارد.

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: سایر اعضا و کارکنان نیز خوب و سالم هستند. امیدواریم یک بازی مقتدرانه مقابل لبنان انجام دهیم و با دعای خیر مردم سه امتیاز را کسب کنیم. سپس برای قرعه کشی جام جهانی آماده می شویم.

استیلی در خصوص تعداد تمرینات تیم ملی در مشهد توضیح داد: در مقایسه با دیدار مقابل کره جنوبی که فقط یک جلسه برای همه بازیکنان داشتیم و 4 تا 5 بازیکن از تاج و تخت و محروم داشتیم. حداقل سه جلسه تمرین برای بازی با لبنان با هم هستند.

وی در خصوص دلیل برگزاری بازی ایران و لبنان بدون تماشاگر گفت: هنوز این موضوع را اعلام نکرده اند اما باید دید مسئولان بهداشت و فدراسیون فوتبال در این خصوص چه تصمیمی خواهند گرفت. در تمام دنیا مسابقات کشوری در شهرستان ها برگزار می شود. خیلی خوب بود که برای دیدار با لبنان به مشهد آمدیم. پس از پایان بازی بازیکنان به زیارت معبد امام رضا (ع) می روند و امیدوارم خراسانی ها بتوانند این دیدار را در ورزشگاه تماشا کنند چرا که فوتبال متعلق به همه مردم کشورمان است.

READ  جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان درباره استقبال مشهدی ها از این تیم توضیح داد: استقبال در ابتدای ورود ما استثنایی بود. از فرودگاه مستقیم به هتل آمدیم و چمدانمان با ماشین دیگری آمد. امکانات هتل فوق العاده خوب است و اکنون از هتل های بیشتری در کشورمان قدردانی می کنیم.

بیشتر بخوانید:

طرف احتمالی ایران در قرعه کشی جام جهانی را بررسی کنید

اتفاق عجیب در انتخابی جام جهانی; مسابقه با 41 دقیقه وقت اضافه!

جهانبخش وارد ایران شد

253251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا