بدنسازی و بدنسازی در حال پیشرفت است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن عزیزپور پس از دیدار با دکتر محمد نصیری، قهرمان سابق جهان، رئیس کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، گفت: با حمایت دکتر محمد نصیری از پیشکسوتان ارزنده به زودی شاهد اتفاقات خوبی در شهرمان خواهیم بود. کشورمان در رشته بدنسازی و پرورش اندام.

وی می افزاید: در ابتدا که در هیئت تربیت بدنی و پرورش اندام شهرستان بافت شروع به کار کردم با همکاری پیشکسوتان و بزرگان حوزه برنامه مدونی تدوین کردیم و بر اساس همین برنامه کار را پیش بردیم و صراحتا. ، اقدامات خوبی نیز انجام شد.

به گفته عزیزپور؛ بدنسازی و پرورش اندام در شهرستان بافت دارای استعدادهای درخشان بسیاری است که در همین مدت کوتاه با همین برنامه شکوفا شده و این رشته را در مسیر پیشرفت و ترقی شهرستان بافت قرار داده است.

وی می گوید: استعدادیابی، برگزاری مسابقات مختلف، میزبانی مسابقات استانی، برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان و داوران، اعزام ورزشکاران به مسابقات مختلف، جلب توجه به باشگاه های فعال شهرستان و …. درخواست خواهیم کرد.

عزیزپور با تاکید بر استعدادیابی در این رشته ورزشی گفت: برای استعدادیابی با باشگاه های سطح شهرستان تعامل تنگاتنگی داریم و تمام تلاش ما در هیئت بر این است که استعدادهای ناب را در این زمینه قرار دهیم. میدانی در مسیر آبادانی شهرستان بافت.”

رئیس بدنسازی و هیئت بدنسازی در پایان گفت: باید از این فرصت استفاده کنم و از همه کسانی که از بدنسازی و پرورش اندام حمایت کرده اند تشکر کنم.

48


منبع

READ  کشف یک دستگاه کامیون با محموله برنج افیونی در محور ورودی اصفهان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا